Komentāri
Lems, vai turpināt izstrādāt likuma grozījumus par auto tehnisko apskati reizi divos gados
FOTO: LETA

Priekšlikums automašīnu tehnisko apskati veikt nevis reizi gadā, bet retāk turpina savu virzību Saeimā. Šodien tiks lemts, vai Tautsaimniecības komisijai uzdot izvērtēt un izstrādāt attiecīgus grozījumus likumos. Komisijai šim darbam tiks dots pusgads – līdz 1. jūlijam.

Kolektīvo iesniegumu par apskates veikšanu reizi divos gados parakstījuši vairāk nekā desmit tūkstoši pilsoņu. Iniciatīvas autori norāda, ka tas auto īpašniekiem ļautu ietaupīt naudu un laiku, un atsaucas uz līdzīgu pieredzi citās valstīs, piemēram, Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret priekšlikumu ir Ceļu satiksmes un drošības direkcija. Tā norāda, ka Latvijas autoparks ir kritiskā stāvoklī un izmaiņu dēļ situācija varētu vēl pasliktināties. Latvijā autoparks ir teju vecākais Eiropā, turklāt ar pirmo reizi tehnisko apskati nespējot iziet 45% auto.

Dienā vidēji 13 automašīnām tehniskās apskates laikā tiek aizliegta turpmākā dalība satiksmē.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl