Komentāri
Lems, vai turpināt izstrādāt likuma grozījumus par auto tehnisko apskati reizi divos gados
FOTO: LETA

Priekšlikums automašīnu tehnisko apskati veikt nevis reizi gadā, bet retāk turpina savu virzību Saeimā. Šodien tiks lemts, vai Tautsaimniecības komisijai uzdot izvērtēt un izstrādāt attiecīgus grozījumus likumos. Komisijai šim darbam tiks dots pusgads – līdz 1. jūlijam.

Kolektīvo iesniegumu par apskates veikšanu reizi divos gados parakstījuši vairāk nekā desmit tūkstoši pilsoņu. Iniciatīvas autori norāda, ka tas auto īpašniekiem ļautu ietaupīt naudu un laiku, un atsaucas uz līdzīgu pieredzi citās valstīs, piemēram, Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret priekšlikumu ir Ceļu satiksmes un drošības direkcija. Tā norāda, ka Latvijas autoparks ir kritiskā stāvoklī un izmaiņu dēļ situācija varētu vēl pasliktināties. Latvijā autoparks ir teju vecākais Eiropā, turklāt ar pirmo reizi tehnisko apskati nespējot iziet 45% auto.

Dienā vidēji 13 automašīnām tehniskās apskates laikā tiek aizliegta turpmākā dalība satiksmē.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl