Komentāri
Lems, vai turpināt izstrādāt likuma grozījumus par auto tehnisko apskati reizi divos gados
FOTO: LETA

Priekšlikums automašīnu tehnisko apskati veikt nevis reizi gadā, bet retāk turpina savu virzību Saeimā. Šodien tiks lemts, vai Tautsaimniecības komisijai uzdot izvērtēt un izstrādāt attiecīgus grozījumus likumos. Komisijai šim darbam tiks dots pusgads – līdz 1. jūlijam.

Kolektīvo iesniegumu par apskates veikšanu reizi divos gados parakstījuši vairāk nekā desmit tūkstoši pilsoņu. Iniciatīvas autori norāda, ka tas auto īpašniekiem ļautu ietaupīt naudu un laiku, un atsaucas uz līdzīgu pieredzi citās valstīs, piemēram, Lietuvā un Igaunijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pret priekšlikumu ir Ceļu satiksmes un drošības direkcija. Tā norāda, ka Latvijas autoparks ir kritiskā stāvoklī un izmaiņu dēļ situācija varētu vēl pasliktināties. Latvijā autoparks ir teju vecākais Eiropā, turklāt ar pirmo reizi tehnisko apskati nespējot iziet 45% auto.

Dienā vidēji 13 automašīnām tehniskās apskates laikā tiek aizliegta turpmākā dalība satiksmē.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl