Latvijas starptautisko kravu pārvadātāji bažījas par nākotni

Asociācija “Latvijas Auto”, kas pārstāv teju 400 autopārvadātājus, aicina atbildīgos politiķus pieņemt lēmumu, ka Latvija vēršas Eiropas Tiesā pret Eiropas Savienības jauno transporta regulējumu kopumu jeb “Mobilitātes pakotni”. Formāli tās mērķis ir radīt cienīgākus darba apstākļus un labāku apmaksu šoferiem tālbraucējiem. Taču realitātē virkne jauno citu prasību Latvijas un Austrumeiropas kravu autopārvadātājus izspiedīšot no pakalpojumu sniegšanas bagātajos Rietumeiropas tirgos.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Lasītājs

  Lasītājs

  Paldies par preses relīzi! Autotransporta lobiju prostitūta labi sagatavojusi. Ja vien nebūtu tik idiotiskas pērles kā "aicina atbildīgos politiķus pieņemt lēmumu, ka Latvija vēršas Eiropas Tiesā pret Eiropas Savienības jauno transporta regulējumu kopumu jeb “Mobilitātes pakotni”." Eiropas Tiesā, lobistu kalpa kungs, valstis vērsties nevar. Tikai TIESAS. Drusciņ izglītības nenāktu par skādi pat profesionāliem propogandistiem.
 • Imants Keišs

  Imants Keišs

  ļoti , ļoti laba ziņa no ES. Beidzot ES saredz mūsu šoferu beztiesiskumu. Tas tādēļ, ka pie mums nav arodbiedrības. Mums nav vajadzīgs tik daudz transport firmu, kuras nevar nodrošināt darbu.Valsts vara kropļo darba tirgu. Kādēļ pieaicinātajiem šoferiem ir garantēta alga 1291eur/mēnesī, bet mūsējiem tikai minimļā alga. Kādēļ ieņēmumu dienests neseko MK 969 noteikumu izpildei, kur pielikumā ir tabula ar komandējumu samaksu, piemēram , vācija 50 eur/komandējuma diena+ 130 % alga t.i. 65 eur, kpā 115 eur/dienā. tas nozīmē, ka ieņēmumu dienests neredz likuma prasības. Aicinu pieteikties šoferus kuri grib cīnīties par savu algu piketam pie migrācijas lietu dienesta, lai aizliedz ievest citu valstu šoferus.
 • muahaha

  muahaha

  Jūs EU uzņēma kā patērētājus. Grābiet tik kredītus, tērējiet un maksājiet, lai var grābt atkal nākamos. Savu biznesu jums atļaus vien līdz brīdim, kad tas sāks traucēt EU saimniekvalstu uzņēmējiem.
 • Irēna Kerbštate

  Irēna Kerbštate

  ŠAUBOS VAI MŪSU LOHI VALDĪBĀ TIESĀSIES AR ES. NETICU VAI VIŅUS INTERESĒ KRAVAS PĀRVADĀTĀJU ŠOFERÌŠU LIKTENIS.VALDĪBAI RŪP TIK LIELIE IENESĪGIE UZŅĒMUMI
  • Lasītājs

   Lasītājs

   Autopārvadātāju miljonāru nolīgtā komentētāja Irēnas kundze, valdība nevar vērsties ES tiesā. To jūsu maizes devēji pārvadātāji pat nav papūlējušies noskaidrot un iedevuši relīzi žurnālistam pārraidīt bez faktu pārbaudes.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!