Komentāri

Latvijas iedzīvotāji salīdzinoši bieži pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus ārzemēs, raidījumā 900 sekundes atklāja Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja vadītāja Vineta Mistre.

Savukārt Latvija līdz šim ir nosūtījusi 1,5 tūkstošus protokolu par ārvalstu iedzīvotājiem, kuri ceļu satiksmes noteikumus ir pārkāpuši Latvijā, sacīja Mistre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avāriju galvenais iemesls – pārgalvīga braukšana, uzskata iedzīvotāji

Lielākā daļa jeb 76% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju par galveno ceļu satiksmes negadījumu iemeslu uzskata pārgalvīgu braukšanu, proti, pārsniegtu atļauto braukšanas ātrumu, nekorektu uzvedību satiksmē un citu pārgalvīgu rīcību, jaunākā TNS iedzīvotāju aptauja.

Varētu dubultoties pārvietojamo fotoradaru skaits uz Latvijas ceļiem

Cīņā ar ātrumpārkāpējiem Latvijā tiks turpināta fotoradaru programma. Šobrīd uz Latvijas autoceļiem darbojas 15 stacionārie fotoradari, un nākamgad to skaits varētu dubultoties. Tāpat varētu dubultoties arī pārvietojamo radaru skaits, jau iepriekš vēstīja LNT Ziņas.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl