Latvijas slavenības izvēlas stilīgus un prestižus auto

Komentāri

Latvijas slavenības priekšroku dod dažādiem auto modeļiem – vienam tā ir 1960. gada Chevrolet Impala, kādam BMW X6, citam Porsche Panamera, bet visus vieno pazīme – tie uz ceļa ir pamanāmi auto.

To, ka vēsturiskām mašīnām ir savs šarms, atzīst Latvijas rokenrola Elviss – Ivars Pētersons, kurš pārvietojas 1960. gada Chevrolet Impala, ko iegādājies pirms 20 gadiem. ”Tas man vairāk ir pie dzīves stila, pie mūzikas, ko spēlēju. Tad, kad es tikko to nopirku, tad man tā bija teju ikdienas mašīna. Braucu ar viņu spēlēt, arī tālākus gabalus. Tā bilance bija tāda, ka vairāk nobraucu benzīnā, kā nopelnīju, bet nu stils prasa savu,” tā Ivars Pēterosns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī auto eksperts Uģis Vītols novērtējot Pētersona Impalu, uzsver, ka šī auto būtība ir akcentēt šofera stilu. ”Nav viņa ātra, nav skrejoša, bet tas ir absolūts stila auto.”

Arī Guntis Veiss izvēlas būt stilīgs izvēloties Lexus džipu. ”Lexus ir tāds mīlētāju auto. Tā publika, kas brauc, viņi novērtē tās jaukās lietas, kas ir japāņu autobūvē. Viņš ir mazliet atšķirīgs un savādāks nekā Eiropas auto,” atklāj Vītols.

Savukārt aktieris Juris Žagars, nedaudz neatbilstoši mītam par mākslinieku izrādīšanos, ir izvēlējies Volvo. ”Zinot, ka Žagara kungs publiski ir atzinis, ka viņām ir nozagti vismaz trīs auto, tad es saprotu viņa izvēli. Viņš ir iegādājies auto, kas ir elegants ikdienas auto, ar kuru nav ”jāzīmējas”. Tas arī nav riska grupā un to arī nenozags,” komentē Vītols, ”brīnos, ka viņš ir izvēlējies tik maza izmēra auto, jo tā iekšpuse vairāk atgādina divvietīgas, nevis četrvietīgas mašīnas salonu.”

 Foto

Latvijas sporta pasaulē dominē daudz dinamiskāki un izskatīgāki auto. Piemēram, Mārtiņš Cipulis ir izvēlējies BMW X6. ”Saka, ka ar šādu auto nemaz tā vienkārši nevar pabraukt. Šī mašīna visu laiku provocē uz ātrumu. Es no savas puses teiktu – pat mazliet huligāniska un nepraktiska. Tā ir vairāk statusa mašīna, nevis ģimenes auto,” uzskata Vītols.

Bet ar vienu no dārgākajiem Latvijā sastopamajiem auto – Porsche Panamera pārvietojas bijusī vieglatlēta Ineta Radeviča. ”Tās cenas ir ļoti svārstīgas, bet šāds auto maksā ap 200 000 eiro. Ļoti dārgs, prestižs automobilis, pirmais Porsche dizaineru radītais limuzīns,” atklāj Uģis Vītols, ”auto ir sevi attaisnojis. Tas ir tāds mazliet agresīvs, tomēr tam arī piemīt Porsche šarms.”

Līdz ārzemju slavenībām mūsu zvaigznēm gan vēl ir kur tiekties, jo, piemēram, Arnolda Švarcnegera autoparkā ir Mercedes smagā automašīna 275 000 eiro vērtībā. Uzdzīves princesei Parisa Hiltone savukārt braukā rozā krāsas Bentley, bet reperis Jay-Z sevi palutinājis ar astoņus miljonus vērtu Maybach šedevru.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl