2 komentāri

Bez Tabu skatītājs no Rīgas, kas vēlas palikt anonīms, jo nevēlas konfliktu ar savu, iespējams, kaimiņu, mums atsūtīja vēstuli ar fotogrāfijām un, lūk, ko viņš raksta: ”Jau pāris dienas mani nomoka viens jautājums. Pieņemsim, ka man pieder automašīna, kurai ir Lietuvas numura zīme, vai tas nozīmē, ka Latvijā ar šo mašīnu es varu darīt, ko gribu?”

Katru dienu, ejot uz darbu Barona ielā, ceļu uz ietves aizšķērsojot Mitsubishi markas automobilis ar Lietuvas numura zīmi. Lai gan tam regulāri pielipināta jauna policistu soda kvīts, automašīna katru dienu turpina stāvēt uz ietves.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatītājs arī zvanījis policijai, bet no likumsargu atbildes esot sapratis, ka Latvijas policijas spēkos ir tikai tērēt papīru nekam nederīgām soda kvītīm.

”Ceļu satiksmes noteikumi attiecas arī uz ārvalstīs reģistrētiem transportlīdzekļiem un to īpašniekiem. Vadītājiem ir jāievēro noteiktās prasības, taču diemžēl šobrīd nekādi piespiedmehānismi nedarbojas pret ārzemju mašīnām – varam vien fiksēt pārkāpumu, sastādīt protokolu, bet nekādu piedziņu veikt nevaram. Par konkrēto automašīnu un tās īpašnieku informācija netiek izpausta,” TV3 raidījumam Bez Tabu skaidroja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Ilze Jurēvica.

Šobrīd valstu likumsargu starpā tiek veikta informācijas apmaiņa par šādiem ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem:

 • atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana;
 • drošības jostas nelietošana;
 • luksofora aizliedzošo signālu neievērošana;
 • automašīnas vadīšana alkoholisko vai narkotisko vielu reibumā;
 • aizsargķiveres nelietošana;
 • ceļa braucamās daļas neatļauta izmantošana;
 • mobilā tālruņa lietošana, ja netiek lietota ”bez roku” sistēma.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

 • Polis-ar-cistu
  0 0 0

  Polis-ar-cistu

  Ak mūsu impotentie varas nēsātāji. Patiešām viņu bezspēciņš raisa patiesu līdzjūtību un teju gribas pavaicāt, kā puiši var palīdzēt. Tomer raisa domu vai tas patiesi ir bezspēks (kura, pēc personiskiem novērojumiem, ir atliku likām - šaujamie, dažādi tehniskie līdzekļi, kuri citiem netiek ļauti), bet gan bezsmadzene jeb bezprāts (par ko liecina arī pašu izpratne šo parādibu ierindojot bezspēka kategorijā).
  Kā jau sena latvju teika par viņiem vēsta - sila jesķ uma ņenada.
  Mūsu policija pati humānākā pasaulē. Hip-hip ura!
 • skats no malas
  0 0 0

  skats no malas

  Tas ir tikai tādēļ, ka mūsu valstī neviens negrib sakārtot likumdošanu (piemērs Zaķis, kas tieši otrādāk - pamāca tautu kā apiet likumu). Bet risinājums ir vienkāršs - ja šādai a/m ir vairāk par 2 neapmaksātiem aktīviem sodiem, policijai to būtu jāizņem no ceļu satiksmes Latvijā, novietojot to maksas stāvlaukumā. Nelielas izmaiņas CSN (un vēl kādos attiecīgos pāris normatīvajos aktos) un lieta būtu atrisināta. Jo pamēģiniet Vācijā vai citā sevi cienošā valstī pabraukāt ar nenomaksātu sodu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl