Latvijas ceļu būvētājs: Naudas Latvijā pietiek tikai tam, lai aizlāpītu bedrītes

1 komentārs

Patlaban Latvijā pieejamā ”naudas masa” nenodrošina to, ka varētu apturēt esošo ceļu sabrukšanu. Tās pietiek vien tam, lai aizlāpītu bedrītes, intervijā LNT raidījumā 900 sekundes sacīja biedrības Latvijas ceļu būvētājs valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Patlaban Latvijas ceļu savešana kārtībā tiek atlikta nākamajām paaudzēm, viņš pauda. ”Mēs pārliekam šos izdevumus uz bērnu un mazbērnu pleciem nākotnē, taču izdevumi būs nākotnē vēl vairākas reizes lielāki,” sacīja A. Bērziņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļu virskārta pēc četriem pieciem gadiem ir jāatjauno tiem ceļiem, kas būvēti par Eiropas naudu – tā nosaka noteikumi, kurus Latvija akceptēja, saņemot Eiropas fondu naudu par ceļu būvi. Tas arī tiek darīts, lai izpildītu līguma nosacījumus, taču naudas citu, ļoti sliktā stāvoklī esošu ceļu remontam vairs neatliek, sacīja Latvijas ceļu būvētājs vadītājs.

Par spīti tam, ka visas partijas pirms vēlēšanām solīja atjaunot autoceļu fondu, šobrīd tās par šo jautājumu izvairās runāt, viņš norādīja.

Skaties video!

TOP komentāri

  • HA
    0 0 0

    HA

    Tik daudz automašīnu...visi maksā nodokļus-un ne mazus...bet naudas ceļiem kā nav tā nav...kur tad tā nauda paliek???

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl