Latvijas “BMW” fani un entuziasti ar vērienu atklāj vasaras sezonu

Pievienot komentāru
Latvijas “BMW” fani un entuziasti ar vērienu atklāj vasaras sezonu
PUBLICITĀTES

Maija otrajā nedēļas nogalē ar vērienu aizvadīts “BMW E46 Club Latvia” rīkotais vasaras atklāšanas pasākums, informē autokluba pārstāvji.

Vēsais laiks nebija šķērslis, lai kopības sajūtā vasaras atklāšanai sapulcētos 121 “BMW E46” automašīnas modelis, kas ir rekordliels skaits visā kluba pastāvēšanas vēsturē, kopā sapulcējot 241 pasākuma apmeklētāju.

Pasākums tika atklāts ar kolonnas braucienu no Rīgas līdz Jelgavas sporta un atpūtas kompleksam ”Rullītis”, kurā gan dalībniekus, gan līdzbraucējus sagaidīja plašs aktivitāšu klāsts un izklaides visas dienas garumā.

Skaļu motoru rūkoņa bija dzirdama visā pasākuma laikā, dalībniekiem priecējot un izklaidējot skatītājus “dragreisa” treniņbraucienos un veiklības stafetē ar dažādiem uzdevumiem. Par patīkamu noskaņojumu un kārtīgu enerģijas lādiņu dažādos uzdevumos dalībniekus izklaidēja pasākuma atbalstītāji ar savām sagatavotajām aktivitātēm, ikvienam bija iespēja sevi pierādīt gan trasē, gan ārpus tās, braucot ar “drifta traikiem”, minot auto šķidrumus, piedaloties kebabu ēšanas sacensībās, atbildot uz āķīgiem atjautības uzdevumiem, skrūvējot “koiloverus”, trenējot savu fizisko izturību, parādot savas intelektuālās spējas, kā komandas, tā arī individuālajās disciplīnās, vienojoties kopbildei trasē un daudzās citās aktivitātēs.

”BMW E46 Club Latvia” izsaka lielu pateicību ikvienam pasākuma apmeklētājam, kuri palīdzēja īstenot biedrības darbības mērķi – apvienot šā modeļa automašīnu īpašniekus, entuziastus, lai kopīgi rīkotu un apmeklētu pasākumus, kā arī popularizētu šo “BMW” modeli kā lielisku ikdienas un sporta auto.