Latvijā turpinās ceļu remonti! Jārēķinās ar sastrēgumiem un satiksmes ierobežojumiem

Pievienot komentāru
Latvijā turpinās ceļu remonti! Jārēķinās ar sastrēgumiem un satiksmes ierobežojumiem
FOTO: LETA

Autovadītājiem daudzviet Latvijā jārēķinās ir ilgāku ceļā pavadīto laiku, jo valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi, informē Latvijas Valsts ceļi.

Vidzemē uz Valmieras šosejas posmā no Rubenes līdz Mellupes tiltam ir septiņi luksofori un autovadītājiem jārēķinās ar papildu stundu ceļā. Papildu stunda ceļā būs nepieciešama autovadītājiem, lai šķērsotu 25 kilometrus garo remonta posmu ar septiņiem luksoforiem uz Vecpiebalgas ceļa. Uz Vidzemes šosejas turpinās remontdarbi Līgatnē, tur satiksmi regulē luksofori.

Zemgalē ievērojamākie būvdarbi notiek autoceļa Rīgas HES-Jaunjelgava posmā no Ķeguma Jaunjelgavas virzienā, tur jārēķinās ar papildu pusstundu ceļā, papildu 30 minūtes būs nepieciešamas, arī dodoties no Vecumniekiem Neretas virzienā. Būvdarbi turpinās uz Bauskas šosejas posmā no Bauskas līdz Grenctālei, kur papildus būs nepieciešamas 20 minūtes ceļā.

Latgalē lielākie būvdarbi notiek vairākos posmos uz ceļa Rēzekne-Daugavpils. Luksoforu posmi ir pie Rēzeknes Kārsavas virzienā, posmā pie Rušona ezera un no Medumiem līdz Lietuvas robežai. Pie Rēzeknes jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem arī Rēzeknes apvedceļā.