Latvijā tapusi mini motorlaiva gūst starptautisku atzinību

4 komentāri

Bērniem ir mazi velosipēdi, automašīnas, mopēdi, un kāpēc lai nebūtu arī motorlaivas?! Tā sava veikuma pirmsākumus skaidro Dzintars Kaufmans, kurš nesen ieguva galveno balvu mini motorlaivu šovā.

Kaufmans skaidro, ka mazās motorlaivas izgatavošanai bija nepieciešami aptuveni divi mēneši. Ieguldītais darbs ir tā vērts, jo – ja pieaugušajiem ir laiva, tad arī jaunajai paaudzei tādai ir jābūt.

“Bērniem ir savi riteņi, bērniem ir savas elektromašīnas, bērniem ir daudz kas, kāpēc nevar būt arī laiva. Kamēr mēs braucam ar lielo laivu, tikmēr bērns turpat blakus var braukt ar mazo laivu,” turpina ”DZK boats” saimnieks Dzintars Kaufmans.

Mazā motorlaiva nesen ieguva balvu mini laivu konkursā. Motorlaiva “DZK kid” vairāku desmitu laivu konkurencē izcīnīja godpilno pirmo vietu, par ko Dzintars bija patīkami pārsteigts.

Uzvara kārtējo reizi apliecina, ka daudziem bērniem un viņu vecākiem patīk elegantas laivas. Neņemot vērā to, ka šī laiva ir 40 reizes mazāka nekā lielā motorlaiva, tā ir darināta ar tādu pat piepūli un rūpību.

Dzintars darina arī lielas laivas, tās ir tik pat elegantas kā balvu ieguvusī motorlaiva. Meistars norāda, ka viņa darinātās laivas ir paredzētas elegantai atpūtai uz ūdens, bez makšķerēm. Dzintars savu laivu apdari salīdzina ar vecmāmiņas skapi, taču laivām tāds izskats labi piestāv. Visvairāk tādus vecmāmiņu skapjus ir iecienījuši Eiropas dienvidu un rietumu iedzīvotāji.

Darbnīcā jau top mini laivas otrā versija, tā ir nedaudz lielāka.

4 komentāri