Komentāri
Latvijā sievietes visbiežāk brauc ar Volkwagen, Nissan un Toyota
Jaunais Volkswagen Golf Alltrack (Foto: EPA/LETA)

Pērn Latvijā sievietes visbiežāk iegādājušās pilnīgi jaunus vai 4 līdz 8 gadus vecus spēkratus. Savukārt pieprasītākie automašīnu zīmoli daiļā dzimuma vidū ir vācu Volkwagen, japāņu Nissan un Toyota, datus apkopojis SEB līzings.

Pilnīgi jaunas automašīnas iegādei priekšroku dod 28% SEB līzinga klientes Latvijā, 22% izvēlas septiņus līdz astoņus gadus vecas automašīnas, bet 17% – četrus līdz piecus gadus vecas automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Populārākās automašīnu markas un modeļi Latvijas dāmu izvēlē pērn bija Volkswagen Golf, Nissan Qashqai, Toyota Auris un RAV4, Volvo XC60 un Hyundai Santafe.

Piedāvājam nelielu fotogaleriju ar jaunākajām automašīnām, kuru zīmolus iecienījušas latviešu sievietes!

Lietuvā un Igaunijā, atšķirībā no Latvijas, pieprasītākā automobiļu marka dāmu izvēlē bija Toyota. Turklāt Igaunijā otra populārākā automašīnu marka bija Škoda, trešajā vietā ierindojot Volkswagen.

Salīdzinot ar citām Baltijas valstīm, Latvijā daiļā dzimuma pārstāves ir krietni aktīvākas automašīnu iegādē – Latvijā gandrīz pusi (48%) no visiem SEB līzinga darījumiem privātpersonu segmentā 2014. gadā slēgušas sievietes, kamēr Lietuvā dāmu izvēle veido 38% un Igaunijā – 35%.

Lasi vēl