Latvijā radīts unikāla dizaina motocikls

Komentāri

Latvijas dizaineri lauž stereotipu, ka iespaidīga izskata rokeru motociklus spēj radīt tikai Rietumeiropā vai Amerikā. Latvijā vienīgajā profesionālajā motociklu dizaina meistardarbnīcā ”Metalhammers” radīts unikāla dizaina motocikls. Tam ir jaudīga skaņas iekārta, īpaši pielāgoti spārni un daudz kas cits, par ko sapņo aizrautīgākie motobraucēji. Pēc nedēļas iespaidīgo motociklu varēs aplūkot jebkurš interesents.

Dizaina motocikla pamatā izmantots 2012. gada “Harley Davidson” modelis. Tiesa, no tā teju nekas vairs nav palicis pāri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dizainers Aleksandrs Blūmentāls, kurš motobraucēju aprindās vairāk pazīstams ar iesauku Juhans, TV3 Ziņām ar lepnumu izrāda darbnīcu un daudzos motociklus. Ar lielu aizrautību viņš demonstrē savu līdz šim grandiozāko mākslas darbu. Motocikls Night Nomad ir kļuvis garāks, tam speciāli pielāgoti spārni, somas, bāka un lielākoties viss ir roku darbs.

Sarežģītā dzelzs rumaka pārveide veikta Latvijā vienīgajā profesionālajā motociklu dizaina meistardarbnīcā ”Metalhammers”. To rotā 26 collu priekšējais ritenis, īpaši veidota stūre, pašu taisīts metāla kāju balsts čūskas veidolā, kā arī speciāli darināts ādas sēdeklis ar gladiatora tēlu. Motocikls ar aprīkots ar iespaidīgu muzikālo sistēmu – tas papildināts ar sešiem skaļruņiem. Audioierakstu atskaņošanai ir ierīkots “Bluetooth” savienojums.

Juhans ar lepnumu uzsver, – moci nevar radīt tikai uz papīra, tas ir jājūt un pašam jāprot taisīt arī detaļas. Uz pārējo rokeru motociklu fona, šis melnais dzelzs rumaks izceļas ar savu unikalitāti un neparasto dizainu. Tāds braucamais vēl nav nevienam.

Nākamās nedēļas nogalē ikviens interesents motociklu varēs aplūkot izstādē “Atpūta un sports 2017”, kas notiks Ķīpsalā izstāžu hallē. Pēc tam dzelzs rumaks ceļos uz izstādēm ārvalstīs. Dizainers Juhans nenoliedz, ka šo mākslas darbu varētu pārdot, taču par sava mākslas darba vērtību viņš nevēlējās runāt.

Video

Lasi vēl