Latvijā pērn visvairāk zagtas Volkswagen, Audi un Toyota automašīnas

0 Komentāru
Latvijā pērn visvairāk zagtas Volkswagen, Audi un Toyota automašīnas
Foto: LETA

Pērnā gada laikā Latvijā nozagtas automašīnas 6,98 miljonu eiro vērtībā. Zagtākās automašīnu zīmoli pārliecinoši ir Volkswagen, Audi un Toyota, bet zagtākie auto mašīnu modeļi nemainīgi ir Volkswagen Golf, Transporter un Passat, liecina uzņēmuma Autonams apkopotie dati.

Visbiežāk tiek zagtas tās automašīnas, kurām ir plašs noieta tirgus un tās rezerves daļām ir liels pieprasījums, līdz ar to šo produktu ir viegli realizēt tālāk melnajā tirgū. Kopumā 2014.gadā nozagtas 846 automašīnas.

Aizvadītajā gadā auto zādzību skaits, salīdzinājumā ar pagājušo gadu ir palielinājies. Salīdzinot ar 2013. gadu, saraksta pirmās divas vietas ir saglabājušās nemainīgas – jau otro gadu pēc kārtas visbiežāk tiek zagtas automašīnas Volkswagen un Audi. Volkswagen markas zagto auto skaits pērn palielinājies par nepilniem 4%, bet Audi markas auto zagļu interesi samazinājis par 11%. Gandrīz uz pusi palielinoties zādzību skaitam, saraksta 3.vietā ierindojas Toyota markas automobiļi. Pērn šīs markas auto bijuši vien 5. zagtākie auto Latvijā.

Volkswagen

Pērnā gada laikā Latvijā ”aizdzītas” 245 šī Vācijas zīmola automašīnas.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

0 Komentāru