Latvijā norosināsies ar dabasgāzi darbināmo automobiļu rallijs

Komentāri
Latvijā norosināsies ar dabasgāzi darbināmo automobiļu rallijs
FOTO: LETA

No 9. līdz 12.oktobrīim Latvijā norisināsies starptautiskā rallija “Blue Corridor – 2014” posms. Rallijā piedalās ar dabasgāzi darbināmi rūpnieciski ražoti automobiļi. Rallijs startē 7. un finišē 31.oktobrī, veicot ceļu no Sanktpēterburgas līdz Veronai un atpakaļ.

“Blue Corridor – 2014” dalībnieki veic ceļu caur Baltijas valstīm līdz pat Adrijas jūras piekrastei un Balkāniem. Šāds maršruts nav nejaušs – vairākumā šo valstu jau šodien būtiskos apjomos patērē dabasgāzi kā motordegvielas avotu, bet pārejām valstīm nākotnē ir sagaidāms nozīmīgs patēriņa pieaugums. Vēl jo vairāk – daudzās valstīs liela perspektīva ir dabasgāzei kā degvielai kuģu bunkurēšanā.

Rallija ietvaros notiks diskusijas Tallinā, Rīgā, Viļņā, Varšavā, Nirnbergā, Veronā un citās Eiropas pilsētās, kurās dabasgāzes un automobiļi industrijas pārstāvji, politiķi, ekologi, kā arī autoamatieri varēs apmainīties ar viedokļiem par dabasgāzes transporta tirgus attīstības aspektiem Eiropā. Rīgā diskusija noritēs 10.oktobrī.

Rallija dalībnieku automašīnas varēs apskatīt visi interesenti 10.oktobrī pie Arēnas “Rīga” pirms Dinamo Rīga hokeja spēles (spēles sākums 19.30), savukārt 11.oktobrī Rātslaukumā no plkst. 10:00-12:00.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl