Komentāri
Latvijā no jauna grib “iedarbināt” futbolu uz motocikliem jeb “motobolu”
Foto avots: Motoklubs "Rīga"

Šā gada 31. augustā Biķernieku trasē notiks svētki par godu motobolam – savulaik Latvijā samērā populārajam sporta veidam, kas uzsācis ceļu, lai šo popularitāti atgūtu un audzētu.

”20. gadsimta 70. gados VEF stadionu rotāja lozungs ”Motobols – nākotnes futbols”, un tolaik meistarkomanda ”Ādaži” tribīnēs pulcēja 7000 skatītāju. Tomēr 1983. gada vasarā motobols Latvijā ”ieslīga nāves miegā”, un mūsdienās daudzi sporta līdzjutēji šo bumbas spēli uz motocikliem dzīvē nemaz nav redzējuši. Taču šobrīd notiek aktīva motobola kustības augšāmcelšanās, kas, cerams, rezultēsies ar Eiropas čempionāta motobolā rīkošanu Rīgā un, iespējams, arī ar medaļām Latvijas izlasei. Lai padarītu motobolu pieejamāku, šogad organizējam īstus ģimenes svētkus,” par nākotnes iecerēm stāsta motokluba ”Rīga” vadītājs Edgars Vilcāns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasākuma ietvaros Biķernieku trasē norisināsies Baltijas līgas motobola spēle starp Latvijas motobola kluba ”Rīga” un Lietuvas ”Bartuva” komandām.

Foto avots: Motoklubs

Foto avots: Motoklubs “Rīga”

Svētkos motoklubs ”Rīga” vienkopus pulcēs ”Coffe Racers”, retro motociklus, velosipēdistus, ”fiksīšu” īpašniekus, kā arī jebkuru citu moto un velo mehāniķus, ražotājus un pārbūvētājus.

Ikvienam pasākuma apmeklētājam būs iespēja vērot motobola spēli un ”Drošas Braukšanas Skolas” paraugdemonstrējumus, vadot motociklu.

Pasākuma apmeklējumam nav vecuma ierobežojuma; ieeja – bez maksas.

Foto avots: Motoklubs

Foto avots: Motoklubs “Rīga”

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl