Latvijā konstatēti 5087 brāķēti Volkswagen auto ar datus falsificējošu programmatūru

1 komentārs
Latvijā konstatēti 5087 brāķēti Volkswagen auto ar datus falsificējošu programmatūru
AFP/LETA

Latvijā indentificēti 5087 Vācijas autobūves koncernā Volkswagen ražotie automobiļi, kas aprīkoti ar programmatūru, kas var falsificēt kaitīgo izmešu datus, vēsta raidījums LNT Ziņas.

Problēma konstatēta 3145 Volkswagen pasažieru auto, 1288 Volkswagen komerctransporta un 654 “Audi” transportlīdzekļiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka oktobrī uzņēmums Ceļu satiksmes un drošības direkcijai piedāvās tehniskos risinājumus, un, pirms veikt problēmu novēršanas pasākumus, tam jāsaņem valsts iestādes atļauja.

Pēc tam brāķēto auto klienti tiks informēti par tehniskajiem risinājumiem attiecībā uz auto remontu. Problēmu novēršana automašīnām notiks uz kompānijas rēķina. Lai segtu visu nepieciešamo pakalpojumu izmaksas, Volkswagen pasaulē plāno tērēt aptuveni 6,5 miljardus eiro.

Volkswagen pagājušajā nedēļā izraisīja globālu skandālu, atklājot, ka pasaulē līdz pat 11 miljoniem automašīnu aprīkotas ar konkrētu dīzeļdzinēju tipu, kas var falsificēt kaitīgo izmešu datus.

TOP komentāri

  • tā ir
    +1 +1 0

    tā ir

    Un šie brāķa auto-krafteri,ko iepirka medicīnas dienests,ar mopēda dzinējiem,vispār nav pieminēšanas vērti.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl