Vai Latvijā būtu jāļauj reģistrēt auto, kam stūre ir labajā pusē?

27 komentāri
Vai Latvijā būtu jāļauj reģistrēt auto, kam stūre ir labajā pusē?
Foto: EPA / LETA

Izrādās, ka Latvijā nemaz nav ļauts braukt ar auto, kam stūre atrodas kā Lielbritānijas spēkratiem – labajā pusē. Pamatojums – satiksmes apdraudējums. Bez Tabu komanda nolēma noskaidrot, cik bīstams tad patiesībā ir šāds braukšanas veids.

Britu auto testam iedvesmojis kāds Latvijas pilsonis, kurš ilgu laiku dzīvo Lielbritānijā un drīzumā grasās atgriezties. Viņš vēlējies reģistrēt savu automašīnu, kas iegādāta tur, bet to viņam liedz likuma normas. Kā viens no argumentiem pret šāda veida spēkratiem minēta nedrošība uz ceļa, ko varētu radīt stūres rata atrašanās labajā pusē.

Ko par šādiem auto domā tu? Izsaki savu viedokli aptaujā!

Lauciņi, kas apzīmēti ar *, ir jāaizpilda obligāti!

Bez Tabu komanda paaicināja kolēģi Arni Krauzi, kurš izmēģināja, kā tas ir – braukt ar šāda veida spēkratu. Plašāku sižetu un galvenos secinājumus skaties piektdienas Bez Tabu raidījumā!

Arnis Krauze testē auto “britu modē”

TOP komentāri

 • Inese
  +10 +10 0

  Inese

  Braukšanas drošums ir atkarīgs no vadītāja, ne, no mašīnas stūres novietojuma.
 • Cieminsh
  +7 +6 -1

  Cieminsh

  Dzīvoju UK un no UK visa ğimene braucam uz Latviju ar auto kuram sture ir labaja pusē! Nedēļu atpakaļ braucām pa LV ceļiem un nebija nekādu problēmu. Nevajag pārspīlet ka neredz kreiso pusi. Protams apdzīšanā ir gruti. Paskatoties kā cilvēki brauc ar auto kuram stūre ir kreisajā pusē baisi paliek. Agresīvi un pargalvīgi! Par spidometru... lòti labi ir paradītas miles un zem tām km! Un tas ka ir aizliegts braukt Latvija ar auto kuram sture ir labaja puse muljkibas. Sanak ka tie kuri taupa naudu lai aizbrauktu uz majam nemaz nedrikst braukt uz LV dèlj auto kuram sture nepareizaja pusee?! Jo biljetes ar lidmashinu maksa nezeligu naudu kad berniem skola brivlaiks.
 • Mežāzis
  +4 +4 0

  Mežāzis

  Aizbraucot ekskursijā no Anglijas uz Franciju,lampām virsū bija jālīmē uzlīmes,lai neapžilbina.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl