Latgales ceļi – braukšanas meistarklases apliecinājums

Komentāri

”Droši vien es ātrāk nomiršu, nekā ceļus šeit, Latgalē, salabos,” pesimistisks ir rīdzinieks Oskars, kurš pašlaik pārcēlies uz dzīvi Rēzeknē. Ceļi Latgalē esot tik grūti izbraucami, ka tas daudziem autovadītājiem kļuvis par ”īstu prasmju un meistarības eksāmenu”, ziņo telekanāls LNT.

Rēzeknes novada Kaunatas pagasta iedzīvotājs Raimonds norāda, ka valdības piešķirtais finansējums tiek tērēts vairāk meža ceļu uzlabošanai. Viņš ir pārliecināts – līdzekļi drīzāk būtu jāizmanto, uzlabojot galveno ceļu sakārtošanu.

”Piemēram, braucot no Kauntatas uz Rēzekni, ceļš ir ļoti drausmīgs. Es kā šoferis to izjūtu, piemēram, pērkot automašīnas rezerves daļas un ieguldot spēkrata remontā,” sūdzas latgalietis.

Savukārt lūznavietis Māris, kurš brauc ar automašīnu uz darbu pa sadangāto ceļu jau 20 gadus, saka – pirms desmit gadiem uz darbu varēja nokļūt 15 minūtēs, tagad bedru dēļ jābrauc gandrīz pusstunda.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl