Komentāri
Latgalē joprojām slēgti divi autoceļu posmi; daudzviet satiksmi apgrūtina remontdarbi
Ilustratīvs foto. (Foto: TVNET / LETA)

Valsts austrumos lietavu dēļ upēs un novadgrāvjos saglabājas augsts ūdens līmenis un applūšanas dēļ joprojām ir slēgti divu vietējās nozīmes autoceļu posmi.

Kā informē “Latvijas Valsts ceļi”, joprojām ir slēgts ceļš Rožupe-Švirksti tā 1,3. kilometrā Līvānu novada Rožupes pagastā, kā arī ceļš Mežslokas-Čonkas-Dūre tā 12,5. kilometrā Gulbenes novada Lejasciema pagastā pie Dūres.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksme uz applūdinātajiem un izskalotajiem autoceļiem tikšot atjaunota, tiklīdz kritīsies ūdens līmenis un uz ceļiem būs iespējams veikt darbus.

Tāpat visā valsts teritorijā turpinās autoceļu remontdarbi. Uz Rīgas apvedceļa pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi, un satiksme tur tiek organizēta pa vienu ceļa joslu. Lai arī darbdienās tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme var būt palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni.

Arī citur valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi, un lielākie satiksmes ierobežojumi ir no Varakļāniem līdz Viļāniem, kur ir 12 luksoforu posmi, no Rēzeknes līdz Ludzai, kur ir seši luksoforu posmi, pie Saldus, kur ir septiņi luksoforu posmi, no Bašķiem līdz Preiļiem, kur ir astoņi luksoforu posmi, kā arī no Augšlīgatnes līdz Nītaurei, kur ir pieci luksoforu posmi un vietām apbraucamie ceļi.

Šodien līdz plkst. 20.00 ir slēgta dzelzceļa pārbrauktuve Dzelzavā, uz reģionālā autoceļa Lubāna-Dzelzava. Apbraukšana paredzēta caur Cesvaini.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl