Lamborgini uzbūvē savu pirmo hibrīdauto ar trim elektromotoriem

Komentāri

Neslēpt interesi par sevi ir radījis jaunais Lamborgini modelis Asterion. Tas ir īpašs ar to vien, ka pārtrauc līdzšinējo praksi, kad Lamborgini ir jau iepriekš pārdoti pirms tie vēl ir uzbūvēti. Ekskluzīvajā modeļa prezentācijā bija skaidrs, ka šis Lamborgini nav tāds kā citi, pat pēc izskata.

Tas kļuva skaidrs, tad, kad jaunais modelis tika novietots blakus Aventador vai Huracan modeļiem  – tie ir daudz zemāki un ekstrēmāki. Savukārt Asterion škiet ievērojami komfortablāks.

Foto: LETA

Foto: LETA

Asterion 5,2 litru V 10 motors –, kas ir iebūvēts auto aizmugurē, vai precīzāk būtu teikt – vidū, spēj attīstīt 910 zirgspēku jaudu, bet auto ir četru riteņu piedziņa. Tam ir septiņu ātrumu divsajūgu pārnesumu kārba. Turklāt šis ir pirmais Lamborgini, kas ir hibrīdauto. Tam ir arī trīs elektromotori, kas kopā spēj radīt 300 zirgspēku jaudu. Tas ļauj Asterion līdz 100 kilometriem stundā paātrināties trijās sekundēs, vai nobraukt 50 kilometrus tikai ar elektromotoriem, turklāt ar ātrumu 120 km/h. Ievērības cienīgs fakts ir degvielas patēriņš – 5,2  litru benzīna motors patērē 4 litrus uz 100 km.

Vairāk skaties video.

Lasi vēl