Lai Daugavpilī varētu kursēt jaunie tramvaji, ”eksperti” kontakttīklu stabā izzāģē caurumu

21 komentārs
Lai Daugavpilī varētu kursēt jaunie tramvaji, ”eksperti” kontakttīklu stabā izzāģē caurumu
TWITTER / @alusmamuts

Daugavpilī sākuši kursēt no Krievijas iepirktie jaunie tramvaji, taču to spoguļu izvirzījums ir lielāks par attālumu līdz kontakttīklu stabam. Lai ”apietu” šo problēmu, nevis izmainīta spoguļa konfigurācija, bet gan metāla stabā gluži vienkārši izgriezts traucējošais posms.

Šādu situāciju Cietokšņu ielā pamanījis kāds iedzīvotājs, publicējot tviterī arī bildes no konkrētās vietas.

Sazinoties ar Daugavpils domi, Skaties.lv noskaidroja, ka tas esot ”laicīgi pieņemts risinājums”. ”Ja speciālisti to izdarīja, tad jau tā var un tas ir droši,” atzina domes pārstāve.

Tiesa gan, stabs nu kļuvis šķībāks, taču – vēl turas.

Domē uzsver, ka šobrīd Daugavpilī tiekot veikts tramvaju satiksmes infrastruktūras kapitālais remonts. Darbu laikā paredzēts nomainīt arī kontakttīklu stabus.

”Inovatīvo risinājumu” Daugavpilī jau novērtējuši arī citi sociālo tīklu lietotāji, nodēvējot to par ”nano stabu” [saistība ar bēdīgi slaveno ”Rīgas satiksmes” nanoūdens lietu], elegances kalngalu vai moderno mākslu.

Jau ziņots, ka septembrī AS ”Daugavpils satiksme” saņēma pirmos jaunos tramvajus, kas iegādāti par vairāk nekā četriem miljoniem eiro no Krievijas militāri rūpnieciskā kompleksa.

21 komentārs