Komentāri

Lai arī vairums šoferu jau izmanto ziemas riepas, secinājusi policija šodien veikto reidu laikā, nereti konstatēts, ka šīm riepām protektoru dziļumi neatbilst normām.

“Pāris, ko mēs konstatējām, – protektoru dziļumi neatbilst normām, bet lielākais vairums šoferu ziemas riepas ir uzlikuši. Otrs, kam mēs vairāk pievērsām uzmanību, – drošību jostu lietošana. Te varētu teikt, ka ir ļoti laba situācija,” saka Ceļu policijas vecākais inspektors Aldis Rudzītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā policija secina, ka automašīnu šoferi ir kļuvuši prātīgāki un lielākā daļa savus braucamos jau laikus aprīkojuši ar ziemas riepām. Situācija uz Latvijas ceļiem uzlabojas, un arvien vairāk šoferu rūpējas par savu un pasažieru drošību, atzīst ceļu policijas darbinieki.

Foto:

Reida laikā ceļu policijas darbinieki konstatēja arī vairākus autobraucējus, kuru riepas bija kritiskā stāvoklī, tāpat arī tika izrakstīti vairāki ceļu satiksmes pārkāpuma protokoli par drošības jostu neizmantošanu.

Lielākā daļa aptaujāto autovadītāju atzina, ka pozitīvi vērtē šādu reidu rīkošanu un uzskata, ka tos būtu jārīko biežāk. Ar apkopotajiem reida rezultātiem Ceļu policija plāno iepazīstināt piektdien, 26. novembrī.

Visās trijās Baltijas valstīs šodien tika rīkoti plaši ceļu policijas reidi, lai veiktu riepu protektoru dziļuma pārbaudi un uzmanītu bērnu sēdeklīšu un drošības jostu lietojumu.

Lasi vēl