Komentāri

TV6 raidījums ”Autoziņas” un portāls Skaties.lv turpina konkursu īstiem velofaniem un tā iniciators  – ”Autoeksperts” ir izvēlējies trīs finālistus, kuru auto ir aprīkoti ar ”Thule” smalkajiem velo turētājiem.

Konkursa tālākajā gaitā tā dalībnieki dalīsies stāstos par savu aktīvo atpūtu, savukārt, tu, lasītāj, balsojot un daloties sociālajos tīklos palīdzēsi noteikt, kurš no konkursa dalībniekiem savā īpašumā paturēs ”Thule” veloturētāju.

Lai konkursā motivējoši būtu piedalīties arī tev, ”Autoeksperts” ir sarūpējis arī pārsteiguma balvas, taču, kā jau minēts, konkursa galvenā balva  – ”Thule” velo turētājs paliks vienam no trim konkursa dalībniekiem. Balva ir gana noderīga un vērtīga, tāpēc atbalsti savu favorītu un dalies ar sociālajos tīklos ar viņu stāstiem, kuri līdz 8. jūnijam tiks publicēti šeit, portālā Skaties.lv. Kas ir dalībnieki?

Ieva Siugale

Ievai tik ļoti patīk ceļot, ka viņa pat savu darbu ir saistījusi ar šo nodarbi – viņa ir ceļojumu aģents. Patīk sportot, patīk jūra  un vispār simpātiska dāma! Viņa šī konkursa laikā apņēmusies ar velosipēdu nobraukt 100 kilometrus.

Iepazīties ar Ievas stāstiem un piedzīvojumiem vari te!

Kapars Solims

Kaspars ir kārtīgs vīrs un daudz laika velta savu bērnu sportiskajām aktivitātēm. Viņš cer, ka kādreiz viņa atvaes pārstāvēs Latviju olimpiskajās spēlēs. Konkursa laikā viņš ar ģimeni dosies uz BMX sacensībām uz Prāgu.

Iepazīties ar Kaspara stāstiem un piedzīvojumiem vari te!

Mārtiņš Ancāns

Mārtiņam patīk piedalīties velosacensībās, tāpēc nedēļas nogalēs viņu var sastapt dažādos sporta pasākumos. Aktīvs un mērķttiecīgs. Konkursa laikā grasās arī nobraukt maršrutu Palanga – Liepāja.

Iepazīties ar Mārtiņa stāstiem un piedzīvojumiem vari te!

Balso par savu favorītu!

Atbalsti savu favorītu! Saistītais raksts

Rezultāti:
41%

Ieva Siugale

57%

Kapars Solims

2%

Mārtiņš Ancāns

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl