Krītoši trolejbusa vadi Rīgā sabojā automašīnu

Komentāri

Pirmdienas, 5. janvāra, vakarā autobraucējs Rīgas centrā piedzīvojis pāris patiesi biedējošus mirkļus – viņa automašīnai uzgāzušies trolejbusa līnijas vadi.

Pirmdienas vakarā pašā galvaspilsētas centrā kāds nejaušs garāmbraucējs piefiksējis visai neprastu skatu – kāds vieglais Volkswagen zīmola spēkrats Valdemāra ielas un Kalpaka bulvāra krustojumā aizķēries aiz trolejbusa vadiem, kas nokrituši temperatūras svārstību dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto un video!

Visticamāk, uzņēmuma apdrošinātāji sabojātā spēkrata saimniekam vienkārši izmaksās kompensāciju par nodarīto skādi.

Kā stāsta uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāve, notikušais ir uzskatāms par vienkāršu nelaimes gadījumu, taču šādi notikumi tiek fiksēti ļoti, ļoti reti, tādēļ braucējiem un gājējiem nav, par ko satraukties.

Elektrotransporta līdzekļiem izveidotā infrastruktūra izbūvēta, rēķinoties ar iespējamību, ka kāda negadījuma vai, piemēram, kā šajā gadījumā, vienkārši straujas temperatūras maiņas ietekmē vadi var pārlūzt, tādēļ pārrāvuma gadījumā elektrība tiek automātiski atslēgta. Iespējams, tieši tādēļ, nav dzirdēts par gadījumiem, kad nokrituši trolejbusa vadi nosistu kādu garāmgājēju vai aizdedzinātu garāmbraucošu auto.

Ja nu tomēr sastopaties ar kādām nebūšanām, kas saistītas ar sabiedrisko transportu, Rīgas satiksmi varat sazvanīt pa tālruni: 8000 1919!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl