Krievijas atbildes sankcijas ierobežos automašīnu ievešanu

Komentāri
Krievijas atbildes sankcijas ierobežos automašīnu ievešanu
FOTO: SCANPIX

Krievijas atbildes pasākumi uz Rietumvalstu noteiktajām sankcijām ir sagatavoti. Krievijas puse gan sagaida, ka uzvarēs veselais saprāts un to nebūs nepieciešamības ieviest, par to paziņojis Vladimira Putina padomnieks Andrejs Belusovs.

Belusovs atzinis, ka atbildes sankciju varētu ierobežot automašīnu un dažu vieglās rūpniecības preču ievešanu Krievijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mums ir daudz produktu ārpus lauksaimniecības sektora, kuru jomā mūsu partneri, vispirms jau Eiropā, ir vairāk atkarīgi no Krievijas, nekā Krievija no tiem. Tas attiecas uz automašīnu, galvenokārt lietotu, ievešanu. Atbildes sankcijas attieksies arī uz vairākiem vieglās rūpniecības preču veidiem, kurus mēs paši jau spējam saražot,” pavēstīja Putina padomnieks.

Skaties.lv jau ziņoja, ka Eiropas Savienības jaunākās sankcijas pret Krieviju tiks ieviestas rīt, tā ziņo avoti Briselē. Šāds solis ir domāts, lai turpinātu spiedienu uz Krieviju, kas tiek apsūdzēta par atbalstu Ukrainas separātistiem.

Jaunās sankcijas ierobežos Krievijas kompāniju, īpaši, enerģētikas jomas pārstāvju pieeju aizņēmumiem Rietumu tirgos, kā arī paplašinās vīzu izsniegšanas ierobežojumiem un aktīvu iesaldēšanai pakļauto Krievijas amatpersonu “melno sarakstu”.

Eiropas Savienības lēmums sekojis vairāku Eiropas līderu telefoniskai apspriedei. Dažas dalībvalstis gan iebilda pret jaunām sankcijām, norādot, ka jādod iespēja saglabāt Ukrainā panākto pamieru.

Vācijas kanclere Angela Merkele paziņojusi, ka sankcijas ir jāievieš – tiesa gan, Vācija arī būšot pirmā, kas aicinās tās atcelt, ja Ukrainā panāktais pamiers spēs noturēties un tiks īstenots miera plāns, kam piekritusi gan Ukraina, gan Krievija, gan arī separātisti.

Neraugoties uz to, Krievija jau paziņojusi, ka gatavo atbildes reakciju, kas būs adekvāta ekonomiskajiem zaudējumiem, ko radīs Eiropas Savienības sankcijas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl