Krievijā visvairāk zog Japānā ražotās automašinas

Komentāri
Krievijā visvairāk zog Japānā ražotās automašinas
FOTO: Honda

Jaunākie ekspertu apkopotie dati liecina, ka pērnajā gadā Krievijā zagļi visvairāk devuši priekšroku Japānā ražotajām automašīnām. Visvairāk 2014. gadā nozagtas Honda CR-V automašīnas, tām seko Mazda3 un Mazda6 automašīnas.

Eksperti ir noskaidrojuši, ka lielākoties automašīnu zādzības paveiktas naktī, laika periodā no pusnakts līdz pieciem rītā – trešdienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pērnā gadā, Krievijā visvairāk zagto automašīnu Top10

  1. Honda CR-V
  2. Mazda3
  3. Mazda6
  4. Toyota Land Cruiser
  5. Honda Accord
  6. Mazda CX-7
  7. Honda Civic
  8. Toyota Camry
  9. Toyota RAV4
  10. Toyota Land Cruiser Prado
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl