Komentāri
Krāšņi Lamborghini, Bugatti, Aston Martin un citi! Ženēvas auto izstāde nebeidz pārsteigt!
Foto: LETA/EPA

Katru gadu Ženēvas autoizstāde piesaista tūkstošiem apmeklētāju un izraisa lielu interesi visā pasaulē. Līdzīgi ir arī šogad, kur īpašs akcents likts uz luksusa klases automašīnām.

Šajā gadā lielāko ažiotāžu izraisīja visiem jau labi pazīstamie itāliešu un franču autoražotāji Lamborghini un Bugatti. Tāpat ar lielu nepacietību daudzi gaida jaunos Aston Martin, Audi, Honda, Renault, Volvo modeļus, kā arī Maserati, kas ir izlaidis savu pirmo apvidnieku ar nosaukumu Levante.

Foto

Lai gan durvis autoizstāde Ženēvā plašākiem apmeklētājiem vērs tikai rīt, daudziem jau šodien ir iespēja ielūkoties šā pasākuma norises vietā.

Izstāde nevar iztikt bez Buggati un Lamborghini autoražotāju lolojumiem. Tikai šoreiz Ženēvas izstādē prezentētiem modeļiem abiem cena ir tuvu 2 miljoniem eiro.

Kā norāda kāds franču autoražotājs, Bugati Veiron vairāk tiek uzskatīts par simbolu. Neskatoties uz automašīnas cenu, iznākot atkal jaunam modelim, vienmēr tai uzrodas arī jauns pircējs.

“Tas ir svarīgi visai auto industrijai, lai būtu šie luksusa klases automašīnas un redzētu šo nozari attīstāmies. Pagaidām klienti ir vieni no tiem, kas pierāda, ka tas atmaksājas un ir vērts tās arī ražot. Pretējā gadījumā šīs automašīnas netiktu izstādītas,” pauda Francijas autoražotāju pārstāvis Fransuā Rodērs.

Savukārt cita superklases auto jaunais Lamborghini Centenario, kurš aprīkots ar 770 zirgspēkiem jaudu, kopumā ir izlaistas tikai 40 šī konkrētā modeļa automašīnas. Tās visas ir jau izpārdotas vēl pirms šīs izstādes oficiālās atklāšanas.

Tāpat lielu interesi raisa citas markas automašīnas, piemēram, Maserati, kas pazīstama kā sportisku automašīnu ražotāja, bet tagad radījusi savu pirmo apvidus automobili.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl