Komentāri

Uz Latvijas ceļiem situācija katru gadu atkārtojas, taču melnā statistika nemazinās. Tādēļ Ceļu policija nākotnē varētu pastiprināt uzraudzību uz ceļiem, kad tas apledojis, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

”Te ir jābūt lielākai uzraudzībai. Ceļu satiksmes negadījumi notiek agrās rīta stundās un vakarā, kad ir liela satiksmes plūsma un cilvēki ir ceļā uz un no darba. Tādēļ šajā laikā nepieciešama lielāka ceļu apsekošana,” sacīja Prevencijas pārvaldes priekšnieks. Viņš skaidroja, ka lielāka vērība ir nepieciešama ceļu posmos, kur veidojas melnais ledus, piemēram, uz tiltiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Tas [ceļu satiksmes negadījumi melnā ledus dēļ – red.] notiek katru gadu – tādēļ ir jāveic kaut kāda analīze un jāizdara secinājumi,” sacīja N. Krapsis.

Patlaban ”melnā statistika” uz Latvijas ceļiem ir ”graujoša”, proti, kopš jaunā gada sākšanās uz ceļiem gājuši bojā 16 cilvēki. Salīdzinājumam pērn visa janvāra laikā uz ceļiem bojā gāja deviņi cilvēki, sacīja N. Krapsis.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl