Krapsis: Situācija uz ceļiem katru gadu atkārtojas, statistika ir graujoša

0 Komentāru
Krapsis: Situācija uz ceļiem katru gadu atkārtojas, statistika ir graujoša
Foto: LETA

Uz Latvijas ceļiem situācija katru gadu atkārtojas, taču melnā statistika nemazinās. Tādēļ Ceļu policija nākotnē varētu pastiprināt uzraudzību uz ceļiem, kad tas apledojis, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja Valsts policijas Prevencijas pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

”Te ir jābūt lielākai uzraudzībai. Ceļu satiksmes negadījumi notiek agrās rīta stundās un vakarā, kad ir liela satiksmes plūsma un cilvēki ir ceļā uz un no darba. Tādēļ šajā laikā nepieciešama lielāka ceļu apsekošana,” sacīja Prevencijas pārvaldes priekšnieks. Viņš skaidroja, ka lielāka vērība ir nepieciešama ceļu posmos, kur veidojas melnais ledus, piemēram, uz tiltiem.

”Tas [ceļu satiksmes negadījumi melnā ledus dēļ – red.] notiek katru gadu – tādēļ ir jāveic kaut kāda analīze un jāizdara secinājumi,” sacīja N. Krapsis.

Patlaban ”melnā statistika” uz Latvijas ceļiem ir ”graujoša”, proti, kopš jaunā gada sākšanās uz ceļiem gājuši bojā 16 cilvēki. Salīdzinājumam pērn visa janvāra laikā uz ceļiem bojā gāja deviņi cilvēki, sacīja N. Krapsis.

0 Komentāru