Komentāri

2010. gadā saulainā dienā ne no šā, ne no tā Nīcgales ielā asfaltā ielūza un milzu peļķē noslīka vieglā automašīna. Kā toreiz noskaidrojās, tas notika tāpēc, ka bija novecojušas un plīsušas uzņēmuma Rīgas ūdens caurules un noplūdušais ūdens radījis izskalojumus. Lai arī toreiz viss šķita skaidrs, tikai tagad, pēc četriem gadiem, šajā lietā ar tiesas spriedumu ir pielikts trekns punkts.

Pirms četriem gadiem pie Nīcgales ielas 21. nama uz ceļa braucamās daļas ielūza asfalts, un zeme burtiski aprija jaunu automašīnu Honda. Ir 2014. gads, un tiesa beidzot noskaidrojusi, kuram tad jāsedz auto īpašnieka zaudējumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Toreiz, karstajā 29. jūlija dienā, uzņēmums Rīgas ūdens nekautrējās atzīst, ka automašīna “norakstāma” viņu vainas dēļ. Taču pagāja dažas nedēļas un īpašnieks jau bija saņēmis KASKO apdrošināšanu, un sākās sarakste starp Rīgas ūdens juristiem un apdrošinātājiem, kas ilga četrus gadus.

Galvenais ieguvums no šīs četru gadu ilgās tiesāšanās ir tas, ka turpmāk šādos gadījumos, kad zem asfalta plīsušu cauruļu dēļ notiks kaut kas līdzīgs, auto īpašniekiem un apdrošinātājiem nebūs ilgi jātiesājas, bet visdrīzāk pietiks vien ar atsauci uz šo Augstākās tiesas spriedumu. Tas attiecas arī uz automašīnas īpašnieku, kura spēkrats pirms pāris dienām ielūza asfaltā Rīgā Iļģuciemā Baltā ielā. Arī šajā gadījumā visticamāk atbildību jāuzņemas SIA Rīgas ūdens. To pierāda fakts, ka jau nākamajā rītā šīs firmas strādnieki te veica remontdarbus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl