Kia Sportage saņem titulu Gada skaistākais auto

Komentāri
Kia Sportage saņem titulu Gada skaistākais auto
FOTO: KIA

Kia Sportage ir ne tikai viens no Kia zīmola pieprasītākajiem modeļiem, bet arī skaistākajiem – tā lēma konkursa TopGear godalga 2015 žūrija, piešķirot Kia Sportage titulu Gada skaistākais auto.

Konkurss TopGear godalga 2015 šogad norisinājās otro reizi – 17 ekipāžas 3. oktobrī startēja Viļņā, lai sešu dienu laikā veiktu vismaz 1300 kilometru un jau 9. oktobrī Tallinā sveiktu uzvarētājus. Žūrija 15 cilvēku sastāvā, pārstāvot TopGear Baltijas izdevumus, žurnāla lasītājus un nozares ekspertus, lēma, ka šogad titulu Gada skaistākais auto godam nopelnījis Kia Sportage.

Kompaktais krosovers Kia Sportage ir zīmola pieprasītākais modelis Eiropā, tostarp Latvijā. Pavasarī Ženēvas autoizstādes ietvaros Kia prezentēja Sportage uzlaboto versiju, kas lepojas ar nelieliem, bet pamanāmiem uzlabojumiem virsbūves un salona dizainā un piedāvāto materiālu klāstā. Jaunais Kia Sportage tagad pieejams arī Latvijā pie Kia oficiālajiem pārstāvjiem, turklāt tieši šobrīd Forum Auto to piedāvā par īpašo akcijas cenu no 15 990 eiro.

Latvijā gada pirmajos deviņos mēnešos Kia pārdošanas apjoms sasniedzis 600 vienības, ierindojot zīmolu pieprasītāko automašīnu topa sestajā vietā. Kia zīmola lielākais oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA Forum Auto, kas atrodas Rīgā, K. Ulmaņa gatvē 101.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl