“Kia Motors” šogad Latvijā pārdevis 327 jaunus auto

Komentāri
“Kia Motors” šogad Latvijā pārdevis 327 jaunus auto
Foto: Kia Motors

“Kia Motors” pārdošanas apjomi Latvijā gada pirmajos septiņos mēnešos palielinājušies par 55,7%, sasniedzot 327 realizētās automašīnas. Jūlijā kompānija Latvijā pārdošanas apjomu audzējusi par 17,4%.

Palielinājusies arī “Kia” zīmola tirgus daļa Latvijā, sasniedzot 4,83% atzīmi (pērn – 3,53%). Jūlijā Latvijā realizētas 54 “Kia” automašīnas, un tas ir par 17,4% vairāk kā pagājušā gada jūlijā, kad kopējais pārdošanas apjoms bija 46 vienības. Pieprasītākie “Kia” modeļi Latvijā nemainīgi – “cee`d” un “Sportage”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kia” pārdošanas apjoms pasaulē šogad jūlijā arī pieaudzis – gada griezumā par 3,4%, sasniedzot teju 240 tūkstošus vienību.

Kia pārdotākais modelis ārvalstu tirgos jūlijā bija “Kia” “Rio” – kopumā realizētas 39 830 šādas automašīnas. Otrajā vietā pārdotāko “Kia” modeļu sarakstā ierindojas C segmenta pārstāvis “Cerato” (atsevišķos tirgos pazīstams kā “Forte” vai “K3”) ar 33 137 vienībām. SUV “Sportage”, D segmenta sedana “Optima” un pilsētas krosovera “Soul” rādītāji sasniedz attiecīgi 32 837, 21 032 un 18 863 vienības.

Latvijā šī gada pirmajos septiņos mēnešos Kia zīmola pārdošanas apjoms sasniedz 327 vienības, un tas ir par 55,7% vairāk kā pērn, kad attiecīgajā periodā tika realizētas 210 automašīnas.

Kia zīmola lielākais oficiālais pārstāvis Latvijā ir SIA “Forum Auto”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl