Katrs piektais šoferis nelieto drošības jostas

Komentāri

Gandrīz katru dienu notiek smagi ceļu satiksmes negadījumi. Ļoti bieži tajos bojā iet cilvēki. Izrādās, pie tā vainojams ne tikai ātrums vai pārgalvīga braukšana. Vainīga ir arī tāda elementāra lieta kā drošības jostu likšana. Šodien CSDD sāk plašu akciju Dzīvības josta, kuras mērķis ir aktualizēt drošības jostu izmantošanu arī auto pasažieru vidū, lai avārijas brīdī aizmugurē sēdošais ne tikai izglābtu savu dzīvību, bet arī nekļūtu par nāvējošu ieroci, kas spēj nogalināt citus.

Vēl 1990. gados reti kurš autovadītājs izmantoja drošības jostas. Tagad situācija ir mainījusies, taču, kā izrādās, ka katrs piektais šoferis  joprojām šīs jostas neliek. Šodien sākas jauna akcija par drošības jostu lietošanu. Izrādās, ja autovadītājs nelieto drošības jostu, iespēja gūt traumas vai iet bojā avārijās ir pat 7 reizes lielāka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl