Komentāri
Kanalizācijas remonta dēļ ierobežojumi K. Ulmaņa gatvē un Cīruļu ielā
K.Ulmaņa gatve. (Foto: LETA)

Sakarā ar ūdens kanalizācijas kolektora remonta darbiem līdz 13. aprīlim turpināsies transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi Kārļa Ulmaņa gatves posmā pie Spirgus ielas, virzienā uz un no centra, informē Rīgas domes pārstāvji.

Minēto remontdarbu dēļ no 11. līdz 23. martam un no 6. līdz 27. aprīlim tiks slēgta transportlīdzekļu satiksme Cīruļu ielas posmā no ēkas Nr. 8 līdz ēkai Līdera ielā 1.

”Darbu veicējiem uzdots nodrošināt transportlīdzekļiem apbraucamo ceļu un ceļa zīmju izvietošanu, iedzīvotāju un uzņēmumu (kuri atrodas ierobežotajos un slēgtajos ielu posmos) transportlīdzekļu piebraukšanu pie dzīvesvietas vai uzņēmuma, kā arī operatīvā un sabiedriskā transporta satiksmi,” informē domes pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl