Komentāri
Kampaņa Ir ziema. Slīd. Neriskē aicina šoferus izvairīties no pārgalvīgas braukšanas
FOTO: LETA

Raugoties uz rudenīgajiem laikapstākļiem, autovadītājiem var rasties maldīgs priekšstats, ka braukt var tāpat kā vasarā. Lai atgādinātu, ka tas tā tomēr nav, no šodienas sāksies drošības kampaņa.

Kā norāda ceļu uzturētāji, no rītiem un vakaros uz ceļiem jau ir vērojams apledojums, bet temperatūras svārstību dēļ ceļu stāvoklis var strauji mainīties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc atsevišķās diennakts stundās jārēķinās ar ziemas braukšanas apstākļiem. Viens no aspektiem, kas tiks akcentēts, ir nepareizi izvēlēts braukšanas ātrums, jo tas ir viens no galvenajiem ceļu satiksmes negadījumu iemesliem.

Jāņem arī vērā, ka bremzēšanas ceļš ziemā ir desmit reizes garāks nekā vasarā. Kampaņa norisināsies decembrī un janvārī, un tās kopējās izmaksas ir 15 000 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl