Kā kopt auto ziemā?

1 komentārs

Strauji tuvojas ziema ar sniegu, salu, atkušņiem un krietnu sāls un smilts daudzumu uz ceļiem, tāpēc Auto ziņas vēlreiz aplūkoja, kā auto būtu kopjams ziemā.

Lai gan visi puslīdz zina, kā auto būtu jākopj, tomēr atkārtošana, kā saka, ir zināšanu māte. Autoziņas ņēma palīgā ekspertu – Moller Auto Lidosta servisa speciālistu Andri Vanagu, kas pastāstīja, kas būtu jāņem vērā, rūpējoties par automašīnu ziemā.

Kā norāda Vanags, ja auto ir apsnidzis, tad tas būtu jānotīra ar visiem zināmo birstīti – sākotnēji sniegs jānotīra no jumta, lai tas nebirtu salonā, tad lukturi. Nevajadzētu ar birsti aiztikt krāsotās detaļas, jo tā var sabojāt krāsojumu. Lai atkausētu uz logiem esošo ledu, var izmantot arī ķīmiskos atkausētājus.

Kā norāda Vanags – pēc darba dienas gaitām, kad auto ir uzņēmis krietnu daļu sāls un smiltis, būtu svarīgi to notīrīt, jo pretējā gadījumā sāls ieēdīsies korpusā un skats būs pabriesmīgs. Vairāk padomu skaties video.

TOP komentāri

  • Greenline auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā
    0 0 0

    Greenline auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

    Tikpat svarīgi vai pat svarīgāk būtu pievērst uzmanību salonam, jo virsbūvi var ērti noskalot, bet reti kuram ir garāža, kur auto salonu var izžāvēt, kas nereti kalpo par iemeslu pelējuma sēnītes attīstībai un kvalitatīvu grīdas segumu neatgriezeniskai sabojāšanai

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl