Jūrmalas virzienā gaidāmi sastrēgumi; aicina caurlaides pirkt elektroniski

3 komentāri
Jūrmalas virzienā gaidāmi sastrēgumi; aicina caurlaides pirkt elektroniski
LETA

Sākoties karstajām brīvdienām, Jūrmalas pilsētas pašvaldība vērš uzmanību, ka pie iebraukšanas Jūrmalā var veidoties sastrēgumi. Turklāt uz Jūrmalas šosejas notiek remontdarbi, bet pilsētā, sākot no Majoriem – Kauguru virzienā, ir ierobežota satiksme ūdensvada remontdarbu dēļ.

Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Zane Leite vēl piebilst, ka sestdien, 8. jūnijā, kūrortpilsētā notiek arī velomaratons.

Pašvaldība aicina autobraucējus neveidot drūzmu pie iebraukšanas caurlaižu automātiem Priedainē, un caurlaides pirkt elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar ”Mobilly” vai ”Citadele” aplikāciju starpniecību.

Samaksāt iebraukšanas maksu var arī caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala ”Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

Iebraukšanas maksu var samaksāt arī pēc iebraukšanas īpaša režīma zonā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai līdz plkst. 23.59 tam datumam, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā (līdz plkst. 23.59), kuram caurlaide iegādāta. Caurlaižu kontroli nodrošina videotehniskās ierīces, sods par caurlaižu režīma neievērošanu ir 50 eiro.

Svarīgi atcerēties, ka, iegādājoties caurlaidi, precīzi jānorāda transportlīdzekļa reģistrācijas numurs. Caurlaide derīga tikai tam transportlīdzeklim, kura reģistrācijas numurs ir norādīts, pērkot caurlaidi.