Komentāri
Jaunu automašīnu tirdzniecība Krievijā septembrī nokrītas par 20,1%
FOTO: SCANPIX

Krievijā šā gada septembrī pārdoti 197 233 jauni automobiļi, kas ir par 20,1% mazāk nekā attiecīgajā laika periodā pērn, trešdien paziņoja Krievijas Eiropas uzņēmumu asociācija (AEB).

Šis kritums seko augustā reģistrētajam samazinājumam par vairāk nekā 25%.

Tikmēr šā gada pirmajos deviņos mēnešos jaunu automašīnu pārdošanas apjoms samazinājies par vairāk nekā 13%.

Automašīnu tirdzniecības samazināšanās galvenokārt tiek skaidrota ar Krievijas ekonomikas izaugsmes tempa palēnināšanos.

AEB gan cer, ka jaunu automobiļu pārdošanas apjoms turpmākajos mēnešos piedzīvos kāpumu, ņemot vērā Krievijas valdības ieviesto programmu, kuras laikā autovadītājiem tiek piedāvātas atlaides, ja viņi metāllūžņos nodod savus novecojošos spēkratus un iegādājas jaunus.

Prognozes liecina, ka Krievijā šogad kopumā tiks pārdoti aptuveni 2,45 miljoni jaunu automobiļu, kas gan būs par 12% mazāk nekā pērn.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl