Komentāri

Daudzi auto laika gaitā piedzīvo vizuālus papildinājumu, tāds arī ir Mitsubishi Outlander. Autoziņas vērtē, cik veiksmīgs ir izdevusies auto izskata atjaunināšana jeb latvju mēlei svešādais apzīmējums face lift.

Autoziņas atzīst, ka kārtīgi jāieskatās, lai saprastu, kas tieši šajā auto ir mainījies. Taču šis tas jauns ir – jauna radiatora reste, jauni un piemīlīgāki miglas lukturi, LED optika aizmugurē un jauna dizaina riteņu diski. Rezumējot Autoziņas par  Mitsubishi Outlander izceļ plašu standarta aprīkojumu, pieejamu sākuma cenu un pagarinātu garantiju.

Savukārt kritiski vērtējama gausa benzīna versija, sānsveres pagriezienos un dārga dīzeļa versija.

Vairāk skaties video.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl