Jaunais “Ford Mustang” gatavs Eiropai

0 Komentāru
Jaunais “Ford Mustang” gatavs Eiropai
FOTO: FORD

Šonedēļ pirmizrādi Parīzes autoizstādē piedzīvojis jaunais ”Ford Mustang”. Jaunā Mustang slīpā jumta un kabrioleta modeļu tirdzniecība Eiropā pirmo reizi tā 50 gadu pastāvēšanas vēsturē tiks uzsākta 2015. gadā. Jaunais Ford Mustang pieejams ar virkni uzlabotu dzinēju un manuālajām vai automātiskajām transmisijām, kas nodrošina Mustang cienīgu jaudu jebkurā versijā.

Līdz ar jauno 2,3 litru ”EcoBoost” dzinēju ”Mustang” klāstā nu ir pieejama arī turbouzlāde. Šis ”EcoBoost” dzinējs ir radīts īpaši tiem ”Mustang” autovadītājiem, kuriem ir svarīga izcila veiktspēja un degvielas ekonomija.  Šis ir pirmais Ford dzinējs, kurā izmantots zemas inerces dalītais turbokompresors, kas ļauj ātrāk nodrošināt papildu uzlādi, vienlaikus nodrošinot mazāku izmešu daudzumu un degvielas patēriņu. Cilindra galva ir aprīkota ar izplūdes kolektoru, kas noved iekšējo un ārējo cilindru pārus katru uz savu ieeju turbokompresorā.

Jaunajam Ford Mustang ir jauna priekšējā un aizmugurējā piekare. Priekšpusē ir jauns perimetra balstrāmis, kas vienlaikus stiprina priekšējo konstrukciju un ļauj samazināt tās svaru, tādējādi nodrošinot uzlabotu kontroli pār riteņiem, kas uzlabo vadāmību, stūrēšanu un braukšanu kopumā.

Tāpat jaunais Mustang ir aprīkots ar virkni dažādu inovatīvu tehnoloģiju, kas piedāvā autovadītājiem labāku informētību, kontroli un savienojamību. Gan braucot pa grants ceļiem, gan brīvdienu izbraucienos autovadītājs ar slēdžiem uz konsoles var ātri noregulēt stūres vadību, dzinēja reakciju un transmisiju, kā arī elektroniskās trajektorijas stabilizācijas kontroles iestatījumus, izvēloties pieejamos piedziņas režīmus, lai pielāgotu Mustang atbilstoši savām vēlmēm.

Jaunais Mustang ir viens no pirmajiem modeļiem Eiropā, kas aprīkots ar SYNC 2. Progresīvā Ford automobiļa savienojamības sistēma ietver krāsainu augstas izšķirtspējas 8 collu skārienekrānu un uzlabotu balss vadības sistēmu, kas atvieglo piekļuvi audiosistēmai, navigācijas sistēmai, klimata kontrolei un savietojamiem mobilajiem tālruņiem.

Kopš Mustang laišanas tirdzniecībā 1964. gadā ir pārdoti vairāk nekā deviņi miljoni šī modeļa automobiļu.

0 Komentāru