Jaunais “Ford Mondeo” Latvijā būs pieejams gada beigās

1 komentārs
Jaunais “Ford Mondeo” Latvijā būs pieejams gada beigās
FOTO: FORD

“Ford Motor Company” paziņojis, ka Eiropā no gada beigām būs iespējams pasūtīt jaunos “Ford Mondeo” vidējās un luksusa sērijas modeļus.  Jauno “Ford Mondeo” modeļu cena Latvijā būs zināma šī mēneša laikā.

Jaunā “Ford Mondeo” klāsta piedāvājumā sākumā būs “Trend” un “Titanium” modeļi, kā arī pirmais “Mondeo” hibrīds. “Ambiente” un “Business Edition” modeļi, kā arī papildu benzīna dzinēji, dīzeļdzinēji un visu riteņu piedziņa būs pieejami no nākamā gada sākuma. Jaunais “Mondeo” būs pieejams četrdurvju, piecdurvju un universāļa versijā.

Jaunā “Ford Mondeo” dzinēju klāstā ietilpst 1,5 litru un 2,0 litru EcoBoost dzinējs, savukārt pārsteidzoši jaudīgais 1,0 litra EcoBoost benzīna dzinējs, kas šogad jau trešo reizi pēc kārtas ieguva titulu “Starptautiskais gada dzinējs”, būs pieejams no 2015. gada sākuma. ECOnetic modelis būs pieejams ar 1,6 litru dīzeļdzinēju, kura CO2 izmešu daudzums būs tikai 94 g/km. Tāpat būs pieejams arī 2,0 litru TDCi dīzeļdzinējs.

Četrdurvju “Mondeo” hibrīdmodelis būs pieejams ar īpaši izstrādātu 2,0 litru benzīna dzinēju un elektrodzinēju, kā arī 1,4 kWh litija jonu akumulatoru lielākai degvielas ekonomijai un mazākam CO2 izmešu daudzumam. “Mondeo” hibrīdmodelis ir pirmais Eiropā ražotais “Ford” transportlīdzeklis ar hibrīdpiedziņu, kura CO2 izmešu daudzums ir nieka 99 g/km.

Jaunajā “Mondeo” pirmo reizi Eiropā tiek izmantota “Ford” adaptīvā priekšējā apgaismojuma sistēma ar LED lukturiem, kuru spīdēšanas leņķis un intensitāte pielāgojas braukšanas videi.

“Mondeo” būs aprīkots ar uzlabotu aktīvo parkošanās palīgsistēmu ar perpendikulārās parkošanās sistēmu, kas uztver atbilstoša izmēra stāvvietas paralēli brauktuves malai un var iestūrēt automobili stāvvietās gan paralēli brauktuves malai, gan blakus citiem automobiļiem.

1 komentārs