Jaunais Audi TT – iespaidīgs ātruma spēkrats

Komentāri

Audi TT automašīna ir viena no tām, kuras jaunais modelis nevar parādīties ikdienišķā veidā. Tāpēc Autoziņas ar jauno Audi TT nolēma iepazīties daudz intīmākā atmosfērā – naktī.

Audi TT dizains nedaudz atgādina sporta auto R8 pludlīnijas, bet TT modeļa koncepts ir aizgūts no motosacensībām Tourist Trophy, kas jaunā TT modeli padara īpaši iekārojamu. Vispirms jau AUtoziņas vērš uzmanību kaut vai uz tādu elementu kā lukturi. Skaidrs, ka tie auto nepadara ne jaudīgāku, ne ātrāku un pilnīgi noteikti – ne lētāku. Taču Autoziņu skatījumā Audi TT lukturi ir kaut kas līdzīgs mākslai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt, runājot par to, kas atrodas zem motora pārsega – varētu domāt, ka divu litru dzinējs un 230 zirgspēki nebūtu gana daudz. Tomēr tā nav – Audi TT ir jaudīgs sporta auto. Turklāt tam ir visu riteņu piedziņa, divsajūgu pārnesumu kārba, 18 collu diski. 100 km/h Audi TT sasniedz mazliet virs piecām sekundēm.

Autoziņas ļoti atzinīgi novērtēja jauno Audi TT modeli, taču arī norādīja – tie, kas vēlēsies šo auto iegādāties, jārēķinās ar faktu, ka krietni tiks patukšots maciņš. Vairāk skaties video.

Lasi vēl