Komentāri
Jaudīgi auto un slavenības – Rīgā jau drīzumā viesosies ekskluzīvais rallijs “Gumball 3000”!
Gumball 3000 jau viesojies Rīgā 2013. gadā. (F64)

1.un 2. jūlijā ar ekskluzīvām automašīnām un pasaules mēroga slavenībām Rīgā atgriežas dzīvesstila  rallijs “Gumball 3000”, kurā šogad tieši Rīga izvēlēta par rallija starta pilsētu, dodot nebijušu iespēju gan rīdziniekiem, gan tuviem un tāliem pilsētas viesiem Brīvības bulvārī klātienē aplūkot vairāk nekā 120 sporta automašīnas.

Skatītājiem būs iespēja satikt tādas pasaules superzvaigznes kā dīdžeju Afrojack, reperi Īvu, amerikāņu elektroniskās deju mūzikas apvienības Major Lazer dalībnieku Jillionaire, kā arī amerikāņu beisbolistu Kens Grifijs un daudzus citus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 1. līdz 8. jūlijam norisināsies ikgadējais dzīvesstila “Gumball 3000” rallijs, kas plašāk pazīstams ar ekskluzīvām automašīnām, izsmalcinātām ballītēm un pasaules līmeņa slavenībām, kuras ik gadu apvienojas un dodas sešu dienu tūrē, mērojot 3000 jūdzes pa īpaši izvēlētu maršrutu.

Foto: “Gumball 3000” slavenības un ballītes

Šogad “Gumball 3000” tūre vedīs pa Eiropu, un no Rīgas līdz grieķu Mikonas salai Egejas jūras krastā dosies vairāk nekā 120 ekskluzīvas automašīnas un 500 dalībnieki, kuru vidū būs gan pasaules līmeņa slavenības, gan  monarhiju pārstāvji un miljonāri. Katrā no rallija pieturas punktiem notiks iespaidīga automašīnu ekspozīcija, dodot ne tikai visiem interesentiem un pilsētas viesiem iespēju klātienē aplūkot  izsmalcinātās automašīnas, bet arī iepazīties ar autosporta vēsturi, sākot no senlaicīgas klasikas līdz pat mūsdienu superauto, tostarp Pagani, Bugatti, Ferrari, Lamborghini, Porsche, Aston Martin, Koenigsegg, BAC Mono, AMG, Mercedes, Jaguar, Bentley un Rolls Royce, kā arī ar slaveno Betmobīli un citām futūristiskajām automašīnām

Rallija “Gumball 3000” organizatori informē, ka līdz šim savu dalību rallijā apstiprinājušas sekojošas slavenības: Afrojack,  Eve, Jason Fox, Ken Griffey Jr, Major Lazer (Jillionaire), CeeLo Green, DJ Ruckus un daudzi citi.

2017. gada rallija “Gumball 3000” norisi Rīgā atbalsta nodibinājums Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs un Rīgas Dome, tādējādi dodot iespēju ne tikai visiem rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedalīties vērienīgajos rallija atklāšanas svētkos, bet arī veicinātu tūristu pieplūdumu gan no tālākām Eiropas valstīm, gan no kaimiņvalstīm.

Foto: “Gumball 3000” Rīgā 2013. gadā

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl