Jau šonakt Rīgā sāksies divu dienu ilgi satiksmes ierobežojumi

Komentāri

Atgādinām, ka jau šonakt sāksies satiksmes ierobežojumi, kuros uz divām dienām tiks pilnībā slēgts Akmens tilts (izņemot sabiedriskajam transportam un gājējiem), 11. novembra krastmala un vairākas citas ielas.

Tāpat būs būtiski ierobežojumi lidostas Rīga apkaimē un tiks slēgta arī ūdens transporta kustība Daugavā starp Vanšu tiltu un Dzelzceļa tiltu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Satiksmes ierobežojumu interaktīvā karte:

Austrumu partnerības samits ir viens no lielākajiem un nozīmīgākajiem pasākumiem Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē laikā. Pasākuma laikā ir jānodrošina normatīvajos aktos paredzētie un starptautiskajā praksē pieņemtie ārvalstu amatpersonu aizsardzības pasākumi, tāpēc noteikti satiksmes ierobežojumi Vecrīgā, Latvijas Nacionālās bibliotēkas un viesnīcas Radisson Blu Daugava apkārtnē, kā arī lidostā ”Rīga” un tās tuvumā.

Lūgums laikus iepazīties ar satiksmes ierobežojumiem un tos ņemt vērā, plānojot ikdienas gaitas.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl