Komentāri
Japāņi ķērušies klāt lidojošas automašīnas izgatavošanai, kas paredzēta īpašam notikumam
SCANPIX/REUTERS

Olimpisko uguni 2020. gadā Tokijā varētu aizdegt lidojoša automašīna – pie tā šobrīd cītīgi strādā automašīnu ražotājs “Toyota”, ziņo medijs “Business Insider”.

Japānā bāzētā “Toyota” šobrīd izstrādā lidojošās automašīnas prototipu un cer, ka varēs to atrādīt 2020. gada gaidāmajā Olimpisko spēļu atklāšanā Tokijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedvesmu lidojošās automašīnas dizainam “Toyota” smēlusies no filmas “Atpakaļ nākotnē” (“Back to the Future”) un plāno izveidot automašīnu, kas var gan braukt, gan lidot.

“Toyota” demonstrē lidojošās automašīnas prototipu

“Business Insider” vēsta, ka lidojošas automašīnas vairs nav kaut kas neiedomājams – jau šobrīd vairāki automašīnu ražotāji nākuši klajā ar automašīnām, kas spēj vertikāli pacelties gaisā, taču “Toyota” ieplānojusi izveidot nelielu automašīnu, kas spēj vienlaidus pacelties debesīs.

 

Lidojošās automašīnas izstrādē “Toyota” investējusi 386 000 dolāru un plāno pirmo lidojumu veikt 2019. gadā.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl