Janvārī ceļu uzturēšanai izlietoti septiņi miljoni eiro

1 komentārs

Šā gada janvārī ceļu uzturēšanai izlietoti septiņi miljoni eiro, un, ja laika apstākļi saglabāsies mainīgi, valdībā papildu pasākumiem būs jāprasa papildu līdzekļi. Kopumā šim mērķim gadā atvēlēti 60 miljoni eiro.

Janvārī ceļu satiksmes negadījumos bojā gājuši jau 22 cilvēki. Aptaujātie autovadītāji atzīst, ka paši bieži grēko un brauc pārgalvīgi, tomēr daļa vainas esot jāuzņemas sistēmai un dienestiem, kas atbildīgi par ceļu kvalitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Autovadītājs Valdis:

Es uzskatu, ka jābūt kādām jaunām tehnoloģijām – tikai ar sāli nepietiek. Jādomā par lielāku budžetu un jāpārorientējas – cik to sāli var kaisīt…

Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē šodien tika lemts par to, kā samazināt ceļu satiksmes negadījumu skaitu Latvijā. Tika pieņemts lēmums, ka Ceļu policija pastiprinās atļautā braukšanas ātruma ievērošanu. Paredzams, ka būs lielāki sodi par tā neievērošanu. Tāpat tiks rīkoti reidi lai vērtētu auto tehnisko stāvokli, īpaši riepas.

Autoceļu uzturētāji samazinās laiku, kad pēc snigšanas jāuzsāk ceļu kaisīšana. Tiks lietots ne tikai sāls bet arī pretslīdes materiāli. Tāpat tiks palielināts staciju skaits, kas fiksē situāciju uz ceļiem, bet jau tagad uzsākta preventīvā ceļu kaisīšana.

CSDD daudz lielāku vērību sola pievērst arī jauno autovadītāju sagatavošanai. Apmācības būs jāveic arī sliktos laika apstākļos, naktī un uz slidenas brauktuves.

Satiksmes ministrs sola, ka visi drošības pasākumi lai mazinātu avāriju skaitu uz autoceļiem tiks ieviesti nekavējoties.

Uzzini vairāk video!

TOP komentāri

  • 2$$
    0 0 0

    2$$

    interesanti ,cik tad vajag atvēlēt mēnesī naudu lai nebūtu neviens cilvēka upuris ....?
    jeb arī neizlietot naudu nemaz un tad salīdzināt cik ir upuru .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl