1 komentārs

“Kā mēs redzam, fotoradars ir efektīvs līdzeklis bīstamās vietās – ja radars ir bīstamās vietās, nevis naudas iegūšanai – tas statistiku uzlabo,” pauda Valsts tiesu ekspertīžu biroja eksperts Oskars Irbītis.

“Taču, kā redzam, ir arī administratīvās problēmas – iepirkumi, kas neļauj realizēt šos projektus. Ja realizēs visu simtu radaru, tad tiksim galā ar šiem melnajiem punktiem,” pauda eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopējais secinājums, ko pauda policijas un Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē – stacionāro fotoradaru uzstādīšana ir ļāvusi uzlabot situāciju uz Latvijas ceļiem.

Foto

Šobrīd uz šosejām ir 16 fotoradaru vietas. Pērn tie reģistrējuši 56 tūkstošus ātrumpārkāpumu, taču šajās vietās nav bojāgājušo.

Fotoradaru skaitu plānots palielināt arī nākotnē. Šobrīd izsludināts iepirkums par papildu 84 stacionāro radaru iegādi. Taču secināts, ka straujāku ieviešanu bremzē fotoradaru iepirkumi, kas esot sarežģīti un ilgstoši. Pretendenti ar pārsūdzībām tos var aizkavēt gadiem.

Video

TOP komentāri

  • es
    0 0 0

    es

    a pirms tam tajās 16 vietās avārijas bija? un radari situāciju uzlaboja? vai uzlika vietā, kur avāriju nav, un tagad arī avāriju nav? toties nauda nāk grabēdama...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl