Komentāri
Izmanto izdevību! No rītdienas bez maksas pārbaudi auto pirms ziemas
FOTO: LETA

Ziema nereti pārsteidz nesagatavotus gan Latvijas autobraucējus, gan ceļu uzturētājus, tāpēc no 23. oktobra līdz 7. novembrim jau ceturto gadu pēc kārtas piedāvā bezmaksas pārbaudi tiem automašīnu mezgliem, kas nodrošina drošu braukšanu ziemā.

Ar katru gadu palielinoties autovadītāju interesei par automobiļa sagatavošanu drošiem braukšanas apstākļiem ziemā, pieaug arī kampaņas Pārsteidz ziemu! aktualitāte.

Pēdējos trijos gados kampaņa izpelnījusies atzinību daudzu autovadītāju vidū (2012., 2013. un 2014. gadā kopā pārbaudīts vairāk nekā 2000 automašīnu), un arī šogad kampaņas mērķis būs autovadītāju uzrunāšana, akcentējot piecus drošības vaļus, uz kuriem balstās droša un pārliecinoša pārvietošanās ar auto pa Latvijas ceļiem ziemas periodā.

5 lietas, kas nodrošina drošu braukšanu ziemā, un tiks pārbaudītas kampaņas laikā, ir šādas:

  • akumulatora jauda;
  • riepu spiediens;
  • riepu protektora dziļums;
  • spuldžu intensitāte;
  • vējstiklu slotiņas.

Ņemot vērā, ka pārbaudi veiks sertificēti autoinženieri – Latvijas Autoinženieru asociācijas biedri –, katram kampaņas dalībniekam tiks sniegti padomi drošas braukšanas apstākļu nodrošināšanai ziemā, kurus izstrādājuši Latvijas Autoinženieru asociācijas pārstāvji.

Katrs akcijas apmeklētājs, pēc sava automobiļa pārbaudes, saņems tehnisko anketu, kurā būs atzīmēti pārbaudes rezultāti, kas automašīnas tehnisko nepilnību gadījumā autovadītājam ļaus jau informētam doties uz autoservisu, lai trūkumus laikus novērstu un pienācīgi sagatavotos drošai braukšanai rudens un ziemas laika apstākļos.

Papildu informācija par kampaņu, kā arī konkrētas pārbaudes vietas pieejama mājaslapā: pirmā kampaņas norises diena – rīt, 23. oktobrī, plkst. 16.00-20.00 Rīgā pie veikaliem Maxima XXX Deglava ielā 67 un Saharova ielā 20a.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl