14 komentāri

Kāds autovadītājs publiskojis skarbu, bet asprātīgu video, vēršoties pret visiem tiem šoferiem, kuri vēl nav pārgājuši uz ziemas riepām. Noskaties!

Sniegs arī šogad “pārsteidzis” daudzus autovadītājus, kaut gan par to, ka ziemas riepas jāuzliek jau laikus, apzinās visi. Piektdienas rītā stiprās snigšanas dēļ bija apgrūtināta satiksme vairākās vietās galvaspilsētā, būtiski aizkavējot autovadītājus viņu ikdienas gaitās.

Kāds šoferis savu neapmierinātību paudis visai skarbi asprātīgā veidā. Paša uzņemtajā video viņš vērsies pie visiem autovadītājiem, kuri vēl nav nomainījuši vasaras riepas un sauc viņus par vieniem no galvenajiem vaininiekiem, kāpēc piektdienas rītā uz ceļiem izveidojušies tādi “korķi”, kā arī satiksmes negadījumi. Brīdinām, ka uzņemtajā materiāla dzirdama arī necenzēta leksika.

Foto: sniegs pārsteidz Rīgas iedzīvotājus

Video

TOP komentāri

 • tāpēc
  +4 +4 0

  tāpēc

  Lai nebūtu lohu vai nelohu vienkārši vajag sagatavoties laicīgi gan pašiem ,gan sagatavot auto! Ta piemēram ātro kredītu var izmantot ne izklaidēm vai alkoholam utt.,bet nopirkt piem. ziemas riepas ,ziemas apavus sev utt.Bet mēs taču dzīvojam tikai šodienai.......
  ....Jā ,rīdzinieki , beidziet mūžīgi kaut kur skriet!!!!!!
 • Bijušais CP
  +2 +2 0

  Bijušais CP

  Jau pašā saknē ir problēma kura nav izārstēta. Tā velkas no padomju laikiem .Prasība ir ar ziemas riepām no pirmā decembra,absurds pilnigākais. Šim noteikumu punktam ir jābūt no pirmā oktobra. Tā kā tas ir attīstītā valstī DE. Un nevienam nav jautājumu kāpēc, ja sniegs varbūt uzsnigs tikai ap Ziemassvētkiem. Bet Lv zeme tā ir īpaša. Ziemas riepas no decembra. Tad kad jau vairs nesniegs :-)
 • Saara
  +2 +2 0

  Saara

  Mani fascinē tas, ka visi ziemu uzskata, kā baisāko dabas fenomenu. Uzsniga sniegs! Ko nu tagad darīt?
  Ir novembris - tātad visticamāk sniegs arī uzsnigs. Tā tas ir bijis un būs katru gadu!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl