Ir cilvēki, kas vispār nevērtē brīdinājumus atturēties no braukšanas dzērumā: Valsts policija komentē Jāņu negadījumu statistiku

2 komentāri

Saistībā ar Jāņiem šogad bijis netipiski daudz brīvdienu, svinēšana atspoguļojusies arī notikušo negadījumu skaita ziņā.

Kā liecina Valsts policijas statistika, tad no 22. līdz 26. jūnijam ir reģistrēti 444 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 109 cilvēki, bet trīs gājuši bojā.

Lasi vēl – Cipule par Jāņu negadījumu statistiku: Gribētos, lai sabiedrība iemācītos svētkus svinēt, tik daudz nelietojot alkoholu

104 gadījumos konstatēts, ka autovadītājs bijis alkohola reibumā. Situācija uz ceļiem svētkos, salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, kopumā nav mainījusies, sarunā ar “900 sekundēm” atzīst Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka p.i. Arturs Smilga.

“Ir viena cilvēku kategorija, kas vispār nevērtē šos brīdinājumus atturēties no [transporta līdzekļa] vadīšanas alkohola reibumā, neskatoties uz kampaņām no Valsts policijas, gan no CSDD. Tas arī parādās šajā statistikā,” norāda policijas pārstāvis.

2 komentāri