Īpašā eksperimentā CSDD ar dronu fiksē intervāla ievērošanu satiksmē starp auto un velo

Nereti satiksmes dalībnieki dusmojas cits uz citu: riteņbraucēji pārmet autovadītājiem agresivitāti, autovadītāji velosipēdistiem – neparedzamību. Lai uz ceļa visi justos droši, izstrādāts ieteicamais apsteigšanas intervāls. Par to, kā autovadītāji šo drošās telpas principu ievēro, apsteidzot mazāk aizsargātos ceļu satiksmes dalībniekus, Ceļus satiksmes drošības direkcija (CSDD) kampaņas ”Tuvāk NĒ!” ietvaros pārliecinājās īpašā eksperimentā, ar dronu sekojot velosipēdistam dažādos ceļu satiksmes posmos.

Atpakaļ uz rakstu

15 komentāri

 • Ugis Hartmanis
 • Jānis

  Jānis

  Sanāca saskarties ar nākamo problēmu. Velosipēdists mierīgi brauc pa labo pusi metra attālumā no nomales.Formā, ķiverē! Laikam trenējās. Tik tāli viss forši! Gribēju apdzīt pa pretējo pusi, viņš pēkšņi izdomā braukt pusmetru attālumā no sadalošā vidējās joslas! Man mati stāvus sacēlās, lai sabremzētu kravas auto! Šoreiz sabremzēju!
  Man rodas jautājums! Vai katrs riteņbraucējs tā darīs, lai izbēgtu no turbolences? Jo, kad sabremzēju, viņš mierīgi aizbrauca pie savas nomales un turpināja savu treniņu. Vai riteņbraucēji arī sāks izmantot kaut kādas savas " neaizsargāto " tiesības, tāpat kā gājēji skrienot uz gājēju pārejas, neskatoties ne pa labi, ne pa kreisi? Jo VIŅIEM ir tiesības to šķērsot!
  • qqq

   qqq

   Trennēšanās sabiedriskajā vietā skaitas kaut kas forš? Priekš tam ir trases vai velotrennažieri. Vai labākaja gadījuma trenniņa iekārta uz kuras uzliek velosipēdu. Tad jau F1 formulas arī varētu trennēties starp satiksmi?
 • qqq

  qqq

  Man kā riteņbraucējam ir lielāks pārmetums tam tirliņam, kurš nevar braukt pa trotuāru, kur nav neviena cilvēka. Un kā riteņbraucējs es nosodu visus šitos jampampiņus, kuri bez iemesla lien uz šaurās braucamās daļas, ja var pārvietoties droši.
 • Ozols

  Ozols

  Csdd jau naudinu kaut ka vajag norakstit.visas akcijas daudz maksa.
 • Jopšikmač

  Jopšikmač

  Uztais vien normal ceļojošo!
  Nakui maitāt nervus i velo i auto vadītājam!
  Banānu republika!!!
 • Extra

  Extra

  Lai piedalitos satiksmē pa koplietosanas celiem ir japarzin satiksmes noteikumi. Tiesi ta pat kā autovaditajiem ir janokarto eksamens,un obligati jabut galvā kiverei!
 • Agita Lange

  Agita Lange

  Tas, protams, ir apsveicami, ka CSDD seko kārtībai uz ceļa, taču, no otras puses skatoties, drīz mūs laikam izspiegos ik uz soļa.
 • Emilija ExSaukuma

  Emilija ExSaukuma

  Un...kas atļāva maisities privātā dzīve, ,ja tas netraucē apkārtējo sabiedrību. ...kādam skauda, dabīgais proces
 • KazHa ODk
 • Anita

  Anita

  Manuprāt, kā autovaditājam un pasažieriem obligāti jālieto drošības jostas, tā velobraucejiem obligāti būtu jābūt ķiverei.Ideālā variantā arī košajām vestēm.
  Citādi velobraucēji tikai pieprasa drošību , bet paši ne vienmēr ir korekti pret citiem satiksmes dalībniekie.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!