Iniciatīva ļaut veikt labo pagriezienu pie sarkanās gaismas nav guvusi atbalstu

Pavisam drīz visā Eiropā tiks liegts pagrieziens pa labi, degot sarkanajai gaismai luksoforā – šāda prakse ir daudzās valstīs, Latvijā gan ne. Portālā “Manabalss.lv” pat ir iniciatīva par šāda pagrieziena atļaušanu, taču Saeimā tam nav gūts atbalsts. 

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Martins Adamsons

  Martins Adamsons

  Kāpēc čakarē prātu ja gada laikā ES dalībvalstis plāno no šī atteikties?
 • Liene Derkaca

  Liene Derkaca

  Nu ir vietas kur šī bultiņa ir novietota pie zaļas gaismas blakus un deg kad ir sarkanais bet situācija rodas ļoti maldinoša jo šajās vietas nav papildus joslas ( tā ka parādīts šajā bilde ir ļoti skaidrs ka Tev ir sarkanais un manevru drīkst izdarīt tikai ja nav traucēkļu) Riga ir vairākas vietas kur ir izveidota bīstama situācija.
 • Владимир Павлов

  Владимир Павлов

  Kas par stulbumu tur rakstits. Kad deg bultiņa tad perpendikularam virzienam ir pilnais zaļais un gajejiem kas ir paraleli tiem kas brauc uz bulta ir sarkans. Ka tad var uzbraukt gajejam ja tikai viņš neies uz sarkano kas ir parkapums? Vnkrš viss darits ta lai cilveki stavetu tere laiku,degvielu un vispar pec iespejams satiksme butu dibenī.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!